Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vetélés, műtét utáni terhesség...

Vetélés, műtét utáni terhességnél mindig adnak magzatmegtartót? Utrogestant, duphastont? Aki nem kapott megmaradt a baba így is?

Figyelt kérdés
2014. márc. 20. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:

En nem kaptam semmit,pedig a kovetkezo terhessegemnel is 5 heteig vereztem.

Csak pihennem kellett.

2014. márc. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szia! nekem 7 baba ment el (6-7-8) hetesen eggyiknel sr kellet szednem semmit nem derult ki mi volt viszont most ismet terhes vagyok panangint es diaphillint kellett szedbem most 39 hetes vagyok es minden rendbe! szerintem ha nem is mondanak semmit h. mit szedj legalabb magne b6-ot szeggy mindenkepp. sokat segithet!!
2014. márc. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
utolsó:csodálom az erődet!!!! és a babához gratulálok:) elment egy nekem is 7 hetesen de most nem kaptam semmi gyógyszert.4-5 hetes körül vagyok.
2014. márc. 20. 23:05
 4/6 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

a magne b6-ot nyugodtan szedheted aztan a doki ugyis fogja mondani. 3*2-öt szoktak általában.

sok sikert és jó egészséget!

2014. márc. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az első vetélés után nem kaptam semmit, a második után sem, aztán lett egy korababám, utána újabb vetélés, a mostani terhességben duphastont kaptam. Azt tudni kell, h a fiam 13 éves, tehát más lehetett akkor a protokoll. Vele is volt fenyegető vetélésem, ott a kórházban gyógyszereztek.
2014. márc. 21. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
szedem de semmit nem ér nálam.ma veszek mást hátha az használ, dolgoznom kell muszáj, nincs pihenés.Gondoltam rá, hogy elkezdem az utrot még maradt múltkorrol, bár nem segített akkor sem mert más volt a baj de...nem is tudom mit tegyek.
2014. márc. 21. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!