Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetes terhes vagyok és...

LN09 kérdése:

16 hetes terhes vagyok és pajzsmirigy alulműködésem van. Ma voltam endokrinológusnál és azt mondta már alig van pajzsmirigyem. Lehet baj? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Meg kell emelnem a Letrox adagot ( most 100 mikrogrammot szedek ) és jodid tablettát kell szednem. Ugye a babáimnak nem lesz ettől bajuk, hogy alig van pajzsmirigyem? Főleg ha most többet fogok szedni.
2010. jan. 22. 17:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Szia!Hát meggyanúsították,hogy kiscsaj!!!!:)))Az apukája előbb nagyon fiút akart,de most mikor hazaér,olyan büszkén kérdezi "na hogy van a kislányom?"Nekem mindegy!!!:)))Csak maradjon bent, amíg kell!!!!!!És Neked 1 vagy 2 petéjűek???Spontán babák?:))))
2010. jan. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

2 petéjüek, és ovuláció indukcióval sikerültek :))))

Remélem hétfőn már én is megtudom, hogy mik lesznek.


Te érzed már mozogni? Első baba?

2010. jan. 23. 23:07
 13/17 anonim ***** válasza:

Szia!Biztos édes pofák lesznek a Tieid!!!!Imádom az ikreket!!!!De könnyű dolgod sem lesz:))))Sajnos nem érzem még a Babóm!!!Első baba!5 évet vártunk rá!Azt mondták,hogy nekünk nem lehet!Lombikra küldtek!De nem volt rá lóvé,így vártunk!És jött magától!De nagyon hosszú 5 év volt!Alig várom már ,hogy megmozduljon!Mert legalább akkor tudnám,hogy jól van!Neked pogóznak már odabent?Jajjj annyira örülnék ,ha megmutatnák magukat!Hogy szeretnéd a párost?Egy nunis ,egy fütyis?:)))

Írj majd,hogy mi volt!Remélem a pajzsmirigy is oké lesz!Gondolok majd rád!

2010. jan. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Szia!

Péntek óta a 100 mikrogramm Letrox mellé iszok 2 teáskanál sóshartyáni vizet is. Belekeverem egy kis vízbe és azzal veszem be a gyógyszert. Remélem segít!


Mindegy mik lesznek, csak minden oké legyen velük! Férjem vagy fiú-lány, vagy fiú-fiú párost szeretne. Én inkább két kislány felé hajlok. Valahogy úgy érzem, hogy vagy lány-lány, vagy fiú-lány páros lesz.

Én a héten kezdtem érezni, hogy mocorog valami a pocimban. Remélem ők azok, de nem merem állítani! Ha majd későb erősebben érzem, akkor tudom csak ráfogni, hogy na ez anno az volt :)

2010. jan. 24. 11:44
 15/17 anonim ***** válasza:
Szia!Mi volt a dokinál?????????????
2010. jan. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Szia!

Voltam UH-on. Az egyik baba kisebb, mint a másik. A kisebb 15 cm, a nagyobbik 17 cm. A kisebbik baba csontjai nem olyanok mint kellene, kisebbek. Remélem nincs gond. 2 hét múlva kell visszamennem.

Én arra gondoltam, hogy azért kisebb, mert ikreknél az egyik baba mindig kisebb. Hát, remélem nem lesz törpe, vagy sérült.

Megjött a véreredményem is, jó a pajzsmirigyem, hyvtam a dokit, azt mondta, hogy szedjem tovább a 100 mikrogramm Letroxot, és mellé jodid tbl.-át. Hozzá két hónap múlva kell menni.


Most picit aggódok a kisebbik baba miatt :(

2010. jan. 27. 08:14
 17/17 anonim ***** válasza:
Jajjjjjjjj!Elhiszem ,hogy aggódsz!Nagyon reméljük nem lesz baj!Gyorsan felhívtam barátnőm!Neki ikrei vannak!4 hónaposak!És megkérdeztem tőle,azt mondta neki is mindig kisebb volt az egyik mint a másik!!!!!Szóval nem biztos,hogy baj van!Próbálj megnyugodni!És csak pozitívan gondolkozni!!!!!Nézegess nekik sok szép mindent!Babakocsit,kiságyat,fűrdőkádat!Nekem ez be szokott válni!Feldob egy kicsit és nem gondolok rosszra!Hidd el nem lesz baj!És látod a pajzsmirigyed is szuper!!!Írj majd ha lesz valami fejlemény!!!!:))))Fel a fejjel!
2010. jan. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!