Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sokadik missed ab. / vetélés...

Sokadik missed ab. / vetélés után?

Figyelt kérdés

Azok, akiknek nincs (nem volt még) gyerekük, és már a többedik sikertelen terhességen, missed ab.-on, vetélésen voltak túl, mikor érezték úgy, hogy nem bírják tovább a várakozást és a testi-lelki gyötrelmeket?

Mi lendítette őket túl a holtponton?


(Kérem, csak azok írjanak, akiknek nem született előtte babájuk.)


Ebben a helyzetben vagyok, fiatal sem vagyok már, és olyan elegem van. Körülöttem mindenki terhes, vagy kisbabás, és utálom, amikor olyan szánakozva néznek rám.


2014. aug. 26. 08:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia. Megértem, mit érzel. Ebben az évben két missed abom volt. Az első után magánúton csináltattam genetikai kivizsgálást. Kiderült, hogy MTHFR és Leiden heterozigóta mutációm van. Az orvos megnyugtatott, hogy megfelelő folsav kúra után vérhigítóval nem lesz gond a következő terhességnél.

Következő terhességnél pozitív teszttől szúrtam a vérhigítót, mégis missed ab lett a vége.

Most teljesen tanácstalan vagyok, az orvos csak annyit mondott, harmadszorra sikerül. Az első után azt mondta, másodszorra sikerül.

Nagyon félek, nem hiszem, hogy el tudnék viselni még egy vetélést. Sokszor éjszakánként sírok, de akkor is elkap a sírás, ha babát vagy terhes nőt látok.

Egyedül a remény éltet, nem hiszem, hogy lenne gyógymód a lelki fájdalomra.

2014. aug. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Teljesen megértelek. Nekem egy koraszülésem volt 28 hetesen, de nem maradt meg a baba.

Rá 7 hónapra megint terhes lettem, de 8 hetesen elhalt.

Most legszívesebben... nem is tudom... elbújdokolnék.

2014. aug. 26. 21:14
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Először is nagyon sajnálom a Veled történteket.

Sajnos én is túl vagyok már 2 missed-en,8 hetesen egyiknél sem volt szívhang.

Minden egyes nappal egyre nehezebb a lelkem,rettentően bánt,hogy egyenlőre nem adatott meg nekünk,amire a legjobban vágyunk.

Csak bízni tudok abban,hogy mi is átéljük nemsoká a gyermekvárás örömeit és végre a kezünkben tarthatjuk majd a Kincsünket,persze ez sokszor nem könnyű és legszívesebben kifutnék a világból....

Túl vagyunk minden vizsgálaton,sehol nem találtak semmit,így elképzelni sem tudom,mi lehet a gond.

2 hónapja kezdtünk el ismét próbálkozni,tegnap megjött,így most próbálok átlendülni és a harmadik hónapra koncentrálni...

2014. aug. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Sziasztok!Elmesélnétek mi történt azóta veletek? Engem is érint a téma :( Köszönöm!
2019. ápr. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
S
2019. ápr. 6. 16:54
 6/6 A kérdező kommentje:

Hoppá, véletlenül elküldtem egy S betűt...


Kedves utolsó! Az utolsó kommentem (2014. augusztus) után másfél hónappal volt egy hiszteroszkópiám. Utána az első ciklusban teherbe estem. 38 hétre megszületett a kisfiam, aki a nyáron lesz 4 éves.


Fontos, hogy alaposan kivizsgáljanak.

2019. ápr. 6. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!