Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az AFP-ből tényleg meg lehet...

Az AFP-ből tényleg meg lehet tudni, hogy fiú vagy lány?

Figyelt kérdés
2011. nov. 26. 10:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én szerintem nem, nem hallottam még ilyenről....szerintem csak ultrahangon lehet látni, már ha ugye megmutatja magát.
2011. nov. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én olyat hallottam ha 35 alatt van akkor lány ha felette akkor fiú. Nekem 32 lett és kislányom lesz, de barátnőmnek 21 és fia lesz. Szóval... szerintem ez nem nagyon határoz.
2011. nov. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet megtudni belőle. Szokták mondani, hogy az értéktől függően fiú, vagy lány átlagban, de én sok ellentétes tapasztalatot olvastam.
2011. nov. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
1000%, h AFP-ből nem lehet megtudni. Ha MoM érték miatt amniocentézisre küldenek, akkor abból kiderül, de magából a vérvételből nem.
2011. nov. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 F.B.I. ***** válasza:
nem! Nem tudom ki találta ki ezt a nevetséges állítást de ne hallgass rá!, Ez egy olyan anyag a vérben ami betegségek esélyét mutatja nem pedig a gyermek nemét!
2011. nov. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%

Nekem is mondta a sógornőm ezt, de én nem hittem el. Beszéltük is a párommal, hogy ha lehetne ilyet, akkor biztos nem az UH-n vizsgálnák, hogy fiú vagy kislány, hanem egyszerűen a vérvétel alapján. Kíváncsiságból megkérdeztem a védőnőt is, és azt mondta, hogy AFP-ből tényleg nem lehet, csak magzatvízvétellel.

24h kismama

2011. nov. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem a központi védőnői szolgálat mondta, hogy az alacsonyabb AFP érték fiút mutat, a magasabb kislányt. Tehát fordítva, ahogyan a második hozzászóló írta. Nálunk bejött, mindkétszer, és ha ez valóban így van, akkor a másdik válaszolónál is így már stimmel a dolog mindkét esetben.
2011. nov. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Egy hónapja olvastam a cikket valahol az interneten, hogy anyai vérből meghatározható a baba neme, már a terhesség legelejétől. Vagy az Indexen, vagy más kismamákkal foglalkozó honlapon találtam rá, de rádióban is lehetett hallani.
2011. nov. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
2011. nov. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem a lányomnál 0,64 volt a MOM érték, a fiamnál 0,81. Szóval nálunk az alacsony volt a lány és a magasabb volt a fiú.
2011. nov. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!