Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap megyek magzatvizvetelre...

Holnap megyek magzatvizvetelre. Mennyi ideig tart? Lehet e gyorsitani az eredmeny kezhezvetelet?

Figyelt kérdés
2008. aug. 11. 10:15
 1/6 anonim ***** válasza:
menyi idos terhes vagy?? mert en 33 hetes es meg ijet nem csinaltak nekem!!! kerlek irj???
2008. aug. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért kell menned? Nekem is "ajánlották", de én NEM meretm menni, mert túl soknak találtam azt az 1%-2% esélyt, hogy a baba elmehet. Én a helyedbe nagyon meggondolnám, hogy elmennék-e! bocsi, de én csupa rosszat hallottam róla. Én helyette csináltattam egy Négyes-tesztet, amihez csak vért vettek, igaz, hogy 20 e ft volt, de inkább fizetek, mint hogy a babámmal legyen vmi.
2008. aug. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Elnézést hogy közbevágok, de:

- Ha annak idején nem megyek el erre a vizsgálatra, akkor ki kellett volna hordanom végig a BETEG gyermekem, és végig kellett volna nézni hogy szenved, és végül a karomban hal meg.

A vérvizsgálat nem 100%. Igaz a magzatvíz mintavétel sem,de itt közvetlen a babótól származó dns-t vizsgálják.

Kolléganőm is most volt (két hete). Nincs semmi baja, kicsit az érzéstelenítő fájt amikor beadták neki. Most itt ül velem szemben, és kutya baja nincs. Intézettől függ, neki kb másfél hét után meglett az eredmény. :)

Sok sikert!

2008. aug. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
17 hetes vagyok.Menekultem a magzatvizvizsgalat elol, de sajna az elso Kombinalt tesztem a 12.heten nem lett valami jo,ezert javasoltak a negyes tesztet 16hetesen, amin a Free b-hCG ertekem 12Mom lett ami allitolag nagyon magas, igy a biologus most mar vegervenyesen javasolta megnyugtataskeppen a magzatvizvetelt. Kerem irjatok meg hogy 1,2 oran belul lebonyolodik az egyesz es hogy mikor kaphatom meg az erdemenyet. Szoval tapasztalatok. Koszonom
2008. aug. 11. 12:33
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nem voltam még ilyenen, szerencsére nem is kellett mennem. De pár nappal ezelőtt volt erről kérdés itt, nézd meg az előző kérdések között. Hallottam már róla sok rosszat, meg jót is írtak. Olyannal még nem találkoztam, akinek elment volna utána a baba. Próbáld meg keresni előrébb.

25 hetes kismama

2008. aug. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Melyik kórházba csinálják?Ha a Baross uton,akkor lehet,hogy +1 órát majd várnod kell.Uh alatt végzik,egy nyomást érzel, és kész is.Erősen csukd be a szemed és gondolj valami szépre.Utána 2 napig pihenj,olvass el egy izgalmas kalandregényt.Aztán minden mehet tovább, bár 2 hétig még vigyázz az emeléssel.Az eredmény kb.2-3 hét,de ne izgulj, mert muszáj, hogy egészséges babád legyen.És az is lesz!!!

Szoritok értetek!

2008. aug. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!