Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetes kismama vagyok,...

24 hetes kismama vagyok, előző problémás terhességem miatt magzatvizvételre kellett mennem a mostanival is. Annyira pánikoltam hogy nehogy elvetéljek a szúrástól, hogy 1 hétig csak hanyattfekve mertem aludni. Nem lesz a baba oxigénhiányos?

Figyelt kérdés
Hanyatt felhúzott lábakkal volt csak kényelmes,egyedül igy nem húzódott a hasam,nem mertem egyik oldalamra se fordulni,pedig sokszor már elzsibbadt hátam fenekem.2 napig föl se keltem az ágyból.Nem csináltam bajt? Olvastam hogy hanyatt ilyenkor már nem szabadna feküdni,mert pang a vér,és a baba sem kap igy elég vért,oxigént...
2010. ápr. 10. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha hátonfekvéskor a baba elnyomja az ereket, akkor azt érzed. Én nem tudtam ilyenkor már háton feküdni, mert 1-2 perc múlva rosszul lettem, de volt olyan is, hogy álmomban fordultam a hátamra és felébredtem arra, hogy rosszul vagyok.

Ha nem éreztél szédülést, ájulás-szerű érzést, akkor biztosan nem nyomtad el az ereket!

2010. ápr. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 17 hetes korom óta nem bírok a hátamon feküdni, mert rosszul vagyok. Én is felébredek hajnalban, és át kell forduljak. Még az UH vizsgálatot is alíg bírom ki. Úgy gondolom, így jelez a szervezetem, hogy ez nem jó se nekem, se a babának. De hallottam olyanról, aki végig tudott a hátán aludni, mindenféle rosszullét nélkül.
2010. ápr. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én még simán tudok a hátamon feküdni, sőt, van hogy csak igy esik jól.
2010. ápr. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. 25hkm
2010. ápr. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is szokok háton feküdni mert úgy esik jól, de van viszont, hogy nem jó és oldalra kell fordulnom. Igazuk van az előttem iróknak, ha nem vagy rosszul akkor nem szabad, hogy gondot okozzon.

28 km

2010. ápr. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a kedves megnyugtató válaszokat!:)Könnyű szülést minden kismamának!
2010. ápr. 12. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!