Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csináltam 1 héttel ezelőtt...

Csináltam 1 héttel ezelőtt x-epil tesztet és negatív volt. Bár azt délután csináltam, de mostmár 17 napja nem jött meg. Ma csináltam ugyan abból aa fajtából és pozitív lett :DD szerintetek hazudhat a teszt? Ja és fáj a hasam. Az mennyire baj?

Figyelt kérdés
annyira nagyon nagyon boldog vagyok :DD a mellékvesetúlműködés befolyásolhatja a pozitív tesztet??
2014. aug. 13. 09:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia! szerintem csinálj még egyet :)

Azután pedig orvos. A hasfájás (ha nem olyan erős) akkor rendben van. A mellékvesetúlműködésről nem tudok. Írd majd meg ;)

2014. aug. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
voltam ma dokinál 3 tesztet csináltam az egyik gabriel a másikat a doki adta, mind3 erős pozitív de nem lát babát :(( azt mondta valószínűleg korai a terhesség de semmiféleképp nem méhen kívüli.. hétfőn kell vissza mennem és addigra többet tud mondani.. szurkolj hogy legyen baba :)))
2014. aug. 13. 21:50
 3/11 anonim ***** válasza:
Szurkolok! :) Nekem sem mondták 100%-ra először, 1 hét múlva kellett visszamennem és akkor mondta ki, hogy terhes vagyok :)
2014. aug. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
jaaaj dejó :)) gratulálok :) remélem nekem is így lesz :) és te akkor mennyi idős kismama voltál? boldog vagyok, de ha ki mondják hogy ott a babym és minden rendben van én leszek a világ leg boldogabbja :)))
2014. aug. 14. 08:53
 5/11 anonim ***** válasza:
4 hetesen még nem mondták tutira, 5 hetesen már igen :) Nyugi biztosan minden okés lesz :)
2014. aug. 16. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Na mi újság? :)
2014. aug. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
ez bíztató, reméljük nekem is ezt mondják :)))) csütörtökön kell vissza mennem a dokihoz, és majd ő elmondja hogy minden rendben van :)) ezen kívül semmi új. majd meg írom ha többet tudok :))
2014. aug. 18. 22:09
 8/11 anonim ***** válasza:
Rendben! Szurkolok! :)
2014. aug. 19. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
látszik már a petezsák, 5,6 mm és jó helyen van :))
2014. aug. 21. 21:31
 10/11 anonim ***** válasza:
jajjj de jóó :) GRATULÁLOK!!! :)
2014. aug. 22. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!