Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pár hetes terhes vok, nagyon...

Pár hetes terhes vok, nagyon fáj a mellem esténként mit tanacsoltak fájdalom csillapitasra? Hogy aludhatok h jo legyen? Mertt hason nem igazan merek oldalazva nem birok

Figyelt kérdés
2014. okt. 6. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:

aludj úgy ahogy szoktál ....

nem érdemes fájdalom csillapítót szedni erre


én pl még 40 hetesen is amennyire lehet hason aludtam, mert h máshogy nem megy az alvás :-)

2014. okt. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én addig hason aludtam, amíg nem volt kellemetlen érzés a pocakban. Ez kb a 16-17. hétig volt. De még most, hatalmas pocakkal is annyira fordulo oldalra, amennyire még kényelmesnek érzem. Néha már az az érzésem, hogy hason fekszem. :) Persze, az már rég lehetetlen.

A mellfájdalommal semmit nem tudsz kezdeni. Nekem fél időig annyira fájt, hogy majd' leszakadt. Izomlázszerű fájdalom volt. Aztán elmúlt. De ha ilyesmire gondolsz, hogy borogatás, vagy masszírozás, vagy hasonlók, akkor azok biztosan nem használnak. Csak a türelem.

2014. okt. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem kb 5. héttől a 8.-ig volt ez, használtam körömvirágos krémet, de ahogy fent is írták, nem igazán használt... Viszont a 7-8. hétre elmúlt teljesen!

És jött helyette a hányinger :)))

2014. okt. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!