Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Létezik, hogy mióta fogamzásgá...

Létezik, hogy mióta fogamzásgátlót szedek, esténként azért vagyok felpuffadva és csak egyszer van székletem naponta?

Figyelt kérdés

2013. jan. 17. 21:14
 1/10 anonim ***** válasza:
napi 1* széklet vagy több csak a nők nézik....1* normális...puffadás is lehet bár sztem ennek kb 1% esélye van...étkezés?nem este veszed be a bogyót sztem h akkor puffadj fel
2013. jan. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet, végülis, mellékhatások vannak, mindenkire máshogy hat egy gyógyszer, mások vagyunk. Viszont másban nem lehet, hogy változtattál? Olyanokat eszel/iszol?
2013. jan. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Több zöldséget é gyümölcsöt eszem. Régebben kétszer is volt székletem és mostanság csak reggel.
2013. jan. 19. 09:41
 4/10 anonim ***** válasza:
A gyümölcs és zöldség fogyasztás egészséges, bár vannak olyanok, amik önmagában is puffasztanak, vagy a te gyomrod se nagyon bírja az ilyeneket. Ha eszel gyümölcsöt, vagy zöldséget próbálj meg hozzá valami mást enni, mert lehet, hogy ténylegesen az állhat a háttérben, hogy nem elég erős a gyomrod, és nem a fogamzásgátló.
2013. jan. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Napi egyszeri széklet tökéletesen normális.
2013. jan. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Milyen gyógyszert szedsz és mióta tart a puffadás? Mármint mennyi időre rá kezdtél el puffadni hogy gyógyszert szedsz?
2013. jan. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
19 napja szedem a gyógyszert és kb a 7. napon jelentkezett. De mostanában már nem olyan erős. Csak attól félek hogy meghízok tőle. :(
2013. jan. 23. 21:40
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát az ilyen... Én is híztam tőle, de nem vészes. Mozogj, egyél rendesen és nem lesz gond.

Én aludni se tudtam tőle, délelöttönként egyfolytában fáj a hasam, hányingerem van tőle, és most már a kaját is ugy kell magamra erőltetni.:D

2013. jan. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nekem nincsenek ilyen problémáim csak a hízástól félek nagyon. :( alapból is hajlamos vagyok rá és így mégjobban.
2013. jan. 24. 19:06
 10/10 anonim ***** válasza:
Felesleges emiatt paráznod. Mi a fontosabb, az, hogy ne légy terhes vagy egy kis plusz? És nem feltétlenül jön fel zsír, ha meg igen, akkor se temérdek, majd lemozgod amikor nem szeded. Plusz nem attól néz ki valaki jól, hogyha nincs rajta felesleg, és gondolom ha fogamzásgátlót szedsz nem kell panaszkodnod neked se... :)
2013. jan. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!