Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek lehetséges egyszer...

Félőske22 kérdése:

Szerintetek lehetséges egyszerre hüvelyi fertőzés és magzatvíz csorgása? 23 hetes km

Figyelt kérdés
Holnap reggel megyek orvoshoz. Hirtelen vízszerű, kellemetlen bő folyásom lett, olykor fehér kenőcsös, vagy túrószerű darabkák vegyülnek be.Égő, viszkető érzés nincs. Viszont szerintem kellemetlen szaga van, nem tudom megállapítani milyen. A magzatvízről azt olvastam, hogy édeskés szagú, de az nem tudom milyen. Szerintetek lehet, hogy mindkettő eset fennáll nálam? Fájdalmaim nincsenek.

2014. okt. 7. 11:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! Ez csak fertőzés lesz, de azért el kell menni orvoshoz, hogy kezeljék :)
2014. okt. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nem magzatvíz. Egyébként az színtelen és szagtalan folyadék.

Csak bővebb a folyásod, ami terhesség esetén normális, de okozhatja a fertőzés is. Igen zavaró tud lenni, néha tényleg olyan érzés, mintha tök eláztál volna alul, de az nem magzatvíz.

2014. okt. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!