Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt lehet aloe...

Terhesség alatt lehet aloe vera italt inni?

Figyelt kérdés
A teherbe esésig minden reggelt aloe vera+tőzegáfonya lével kezdtem, de anno azt olvastam, hogy teherbe esés után az aloe vera belsőleg nem használható. Ezért most abbahagytam, viszont hogy jön a megfázásos időszak, megint utána olvastam és több helyen is írták, hogy terhesség alatt kifejezetten ajánlott az aloe vera ital...szóval totálisan összekavarodtam. Most lehet vagy sem?

2014. okt. 7. 11:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia!Sokféle aloe vera ital kapható, így nem mindegy, hogy milyet fogyasztasz.Vannak olyanok is, amik a levél külső zöld részét is tartalmazzák - nem csak a belső kocsonyás gélt-, no azok valóban nem fogyaszthatók ilyenkor.A csak a kocsonyás gélt és akár a tőzegáfogyát és almapektint is tartamazó változatát is sok áldott állapotban lévő ismerősöm is fogyasztotta, fogyasztja.Ha bizonytalan vagy, akkor akár az ezzel foglalkozó orvosokkal is tudsz konzultálni.Az aloe vera mellé még más gyógynövény, természetes vitamin is jól jön a megfázásos időszakban, meg a baba fejlődéséhez is. Jó egészséget kívánok Neked meg a születendő gyermekednek!
2014. okt. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, sokat segítettél! Végre mostmár értem miért írják pár helyen, hogy kifejezetten ajánlott (itt a kocsonyás gélre értik, hogy szabad), máshol pedig, hogy semmiképpen sem lehet ezt inni!
2014. okt. 8. 10:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyon szívesen.Azért leginkább a vásárlás helyén kellene korrekt háttérinformációt kapnod az általad vásárolt termékről, annak hatásairól. Sajnos viszont sokan, még orvosok sem ismerik a hatását és ezért sem ajánlják.Azért az sem mindegy, hogy honnan, milyen minőségűt vásárolsz, hogy stabilizált-e, mert a hatása sem olyan.Amit én is fogyasztok az nagyon bevált, rengeteg minősítéssel rendelkezik.Nemrég láttam, meg azóta a felvételéhez is sikerült hozzájutnom, egy remek gyermekorvosi előadásnak, arról, hogy miket, miért és milyen adagolással célszerű fogyasztani egy nőnek ha áldott állapotba kerül, vagy ha szoptat a saját és a gyermeke egészsége megőrzése, fejlődése érdekében.
2014. okt. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én a terhesség előtt a Forever Living-es termékkel próbálkoztam, de annak nem szerettem az ízét, ezért váltottam az itteni Müllerben kapható (sajnos nem Magyarországon élek) aloe vera italra + tőzegáfonya lére.

Megkérdezhetem, hogy te melyik márkától, melyik terméket iszod? Az a felvétel, amit említettél, megtalálható valahol a neten?

Köszi a sok segítséget! :)

2014. okt. 8. 12:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én a Forever Living-es termékeket fogyasztom.Mikor éppen melyikre van szükségem, az összetevők miatt másféle plusz hatásuk is van.Ha nem tetszik az íze, akkor ízesíthetők.A hatása a lényeges, érdemes összehasonlítani.Úgy nézem, hogy a Müllerben lévőre az van írva, hogy egész leveles, akkor az a külső részét is tartalmazza.Azt még nem kóstoltam, de összahasonlító kísérletet már csináltunk vele. Szívesen átküldöm Neked a felvételt, ha adsz egy email címet. Írd meg privátban.Megkérdezhetem, hogy hol élsz most? Hanyadik hónapnál tartasz?
2014. okt. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Sebastian81 válasza:

Szia!

Érdekelne hogy a teljes levelű aloét miért nem a filézettett pedig miért lehet terhesség alatt fogyasztani!

Válaszodat előre is köszönöm!

2016. dec. 7. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia!Azért, mert a levél külső részében olyan hatóanyag is van ami vetélést is okozhat, A belső kocsonyás gélben viszont nincs.
2016. dec. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!