Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Bencsik László Szombathely...

Dr. Bencsik László Szombathelyen mennyiért csinálja a kombinált tesztet?

Figyelt kérdés
Abba a vérvétel és a genetikai UH van benne (12. heti)? Valahol azt hallottam, hogy 30 ezer ft. De azt is mondták, hogy van 20. heti genetikai UH is nála, az is külön 30 ezer ft? Vagy hogyan van ez? Mert a honlapja nem működik, nem tudok utánanézni, azért első körben pedig nem akarom felhívni.

2014. aug. 22. 08:11
 1/4 A kérdező kommentje:
A kérdés már nem aktuális, már utánajártam, de gondoltam leírom, hasznos információ lehet. Itt Szombathelyen a Dr. Bencsiknél a kombinált teszt vérvétele a 8-9. héten van, az 20.000 ft, majd a 12-13. héten az UH, az 15.000 ft. Tehát összesen 35.000 ft.
2014. aug. 26. 08:14
 2/4 anonim ***** válasza:

2016-os ar:

20+20 ezer forint, tehat osszesen 40 000,- Ft.

2016. jan. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Husevo virag válasza:
Kérdés azokhoz, akik jartak nala: elso alkalommal is van UH, a vervetel elott? Vagy csak a masodiknal, azaz az 12.hetin. Koszonom
2019. szept. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tavaly a második babäval voltam már :) ugyanúgy zajlott, mint az első. Vérvétel előtt kis uh, megnézte a korának megfelelő-e a baba. Utána vérvétel. Gratulälok!:)
2019. szept. 29. 07:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!