Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ajánlanátok nekem egy jó...

Ajánlanátok nekem egy jó magándokit Szegeden? Ha igen, mennyi nála a rendelés+a szülés?

Figyelt kérdés
A 25. hétben maradtunk ambuláns orvos nélkül és nem is tudtak a szülészeten ajánlani senkit. Nem szeretném a szüléskor látni először az orvosomat...
2008. aug. 11. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:
szia!Én Sári Tamáshoz járok és nagyon meg vagyok vele elégedve.4hetente 6000ft a dija,akkor is ha egy honapban többször mész.A szülésnél pedig annyit adsz amennyit gondolsz,mert nem pénzéhes.Mellesleg fiatal,kedves pasi.Akár mikor hivhatod ha kérdésed van.non-stop.Remélem tudtam segiteni.21hetes kismama
2008. aug. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia,én is Sári doktorhoz járok,de ha jol tudom most nem vállal tobb kismamát,de a klinikán Závaczki Zoltán Dr egy nagyon lelkiismeretes és jo nogyogyász,ot tudom ajánlani. Boldog babavárást 31 hetes kismami
2008. aug. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Dr. Vincze Emőke is nagyon rendes, én nála szültem 8 hete. Az Arany Klinikán van a magánrendelése, de ugyanúgy klinikai orvos, mint a Sári. 5 ezer a rendelés, ha csinál uh-ot, akkor 7 ezret szokott kérni, a szülésért pedig annyit adsz, amennyit gondolsz, és nem mond összeget.
2008. aug. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló: ha Emőkével van vmi, akkor a Sári ugrik be helyette, és ugyanígy fordítva is. Emőke is fiatal, most jött vissza Gyesről, 9 hónapos a babája, úgyhogy elég empatikus, én ezért választottam őt.
2008. aug. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én szintén Sári Tamást ajánlom.Nagyon rendes,és segitőkész.Régota hozzá járok,meg vagyok vele elégedve.
2008. aug. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!