Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon varom mar hogy megszule...

Nagyon varom mar hogy megszulessen a babocam, de nagyon-nagyon felek a szulestol, normális ez?

Figyelt kérdés
Ez lessz az elso szulesem,es ha ragondolok mi var ram a siras kenyszerget!!!pedig mar annyira varom a babocam erkezeset,de nagyon felek.35 hetes kismama
2008. aug. 11. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia. Teljesen normális. Én hétvégére várom és én is félek a szüléstöl, nekem is az első lesz. De belegondolok,hogy már a karomba tartom,és elmúlik a félelmem. Az a lényeg hogy egészségesen szülessen meg.
2008. aug. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szia én is 35 hetes vagyok igaz nekem a második babám lesz mit is irjak nem lesz tul kellemes de ha már kibujik a baba akkor már nem fogsz arra visszagondolni milyen volt félni meg nem kell lesz ott orvos és szülésznő is aki fog segiteni ugyhogy csak hajrá

amugy hova valosi vagy hol fogsz szülni én kistarcsan

2008. aug. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szia! Én is nagyon féltem a szüléstöl pedig ez a negyedik szülésem volt és megmondom neked öszintén hogy volt is mitöl félnem mert ez volt a legnehezeb szülésem. a picim most egy honapos és most azt mondom hogy ujra és ujra végig csinálnám mert annyira szeretem. Majd meglátod milyen joérzés amikor a kezedben tarhatod a picidet és bármikor végig csinálnád szülést
2008. aug. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
kulfoldon fogok szulni...es egy szuleszno es egy seged lessz melettem,lehet emiatt is felek nagyon.
2008. aug. 11. 19:08
 5/8 anonim ***** válasza:

szió!

en a vajúdástól félek, szerintem a szules ahhoz kepest gyerekjatek lesz :D

teljesen termeszetes, hogy felunk, hogy varjuk :D

nem mondom, hogy ne felj, mert az nem segit, de talan az, hogy nem vagy egyedul, sokan vagyunk igy, és hogy drukkolok, en legalabbis szoktam a tobbi kismamóra gondolni es drukkolni nekik, az talan egy picit :d meg melletted lesz a csaladod biztos

vigyazz magadra, teljesen természetes, hajra :D

sok szerencsét, kitartást!!!

2008. aug. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
koszonom a biztato szavakat,de akkor is felek,csak a parom lessz mellettem.
2008. aug. 11. 19:26
 7/8 anonim ***** válasza:
hidd el, ha fizikailag csak a parod lesz melletted, azert sokan fognak gondolni rad!!!
2008. aug. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is félek, és szeritnem mindenki, aki még nem szült azért mert nem tudja milyen, aki meg már szült azért mert már tudja milyen. Én azzal vigasztalom magam, hogy ha bár a legfájdalmasabb dolog lesz az életünkben de egyben a legcsodálatosabb is . Szóval lehet hogy nagyon fájdalmas lesz, de ebbe a fájdalomba még nem halt bele senki. Túl kell esni rajta, és amint túl vagy egyből megkönnyebülést és teljesen más érzést fogsz érezni. Ne a szülésre gondolj hanem arra ami utána vár. :)
2008. aug. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!