Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A clexane-t lehet combba is...

A clexane-t lehet combba is adni? A hasfalam nagyon érzékeny és be is lilul meg a babát is féltem . Még nagyon sok idő van míg injekcióznom kell magamat ( május végéig).

Figyelt kérdés
2010. jan. 23. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen. Én a combomba szúrom már 25 hetes terhes korom óta. persze váltva egyszer jobb másszor bal combba. Most 4 hetesek a babáim, még két hétig kell állítólag. Itt is belilul egyik másik, de nem vészes.
2010. jan. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szívből gratulálok a babáidhoz és kívánok sok-sok egészséget nektek. NAgyon köszönöm a választ , megnyugtató hogy combba is lehet adni .
2010. jan. 23. 20:27
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is combba szúrtam 38 héten keresztül :-S

ha eret találsz el, a combod is belilul sajna

2010. jan. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én nekem combba jobban fáj, egyébként lehet combba adni.de hasba szoktam a köldöktol nem meszze, 45 fokos szögben és nem fáj, ritkán kap eret, de azt érezni lehet h eret fog érni akk ink kihuzom és szurom máshova, eddig ossz 2x lulilt be.A combomba 1x adtam az 3 hétig lila volt.::S

De adhatod az oldaladba is csiponél(ott ahol uszogumid lenne:D


6 hetes ota adom.



35 h km

2010. jan. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én általában hasba szoktam, mert a legtöbb doki ezt javasolja. De sokszor már nekem is vállba nyomja be a férjem (azt mondta a nődokim, hogy ide is lehet igazából, nem gond, ha nem hasba), mert elég nehéz már pociba adni, és bár tudjuk h.a babát nem érheti el a tű, rossz érzés.
2010. febr. 21. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!