Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha himlős voltam május 16-júni...

Ha himlős voltam május 16-június 3-ig, és július közepén estem teherbe, szóval 5 hetes lehetek, akkor ugye nem kell elvetetni a babámat?

Figyelt kérdés
Ugye akkor már nem voltam fertőző? félek, hogy el kell vetessem a babám, hétfőn megyek első vizsgálatra. És rettentően félek
2011. aug. 26. 15:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

A legtöbb betegség a lappangás időszakában fertőző, ami akkor még tünetmentes. Ha már meggyógyultál, és utána költözött be a baba, akkor nem hiszem, hogy lenne félnivalód. Szerintem az orvos is meg fog nyugtatni.

Bátorság!

20 hetes km

2011. aug. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
És érdekes hogy április óta próbálkozunk, és nem estem teherbe, valószínű, hogy e-miatt. De ahogy kikevergőztem belőle már következő hónapba meg is lett, legalább is a tesztek szerint, meg a mensi kimaradása szerint is, nagyon várom már a hétfőt, mindig attól félek, hogy azt mondja a doki, hogy nincs is ott semmi, vagy épp valami bajom van, vagy esetleg beképzeltem, volt már valaki így?
2011. aug. 26. 15:44
 3/17 anonim ***** válasza:

Nem szabad ennyire félni. Ha még nem is látna az ultrahangon semmit, már a kézi vizsgálatnál ki tudja tapintani a méhedet, hogy nőtt és kerekedett-e. Laborba biztos el fog küldeni, ott is meg tudják nézni a HCG szinted, az is ad némi képet. Kerüld a negatív gondolatokat, mert azok is károsak. Ha nincs semmi tüneted, és pozitív a teszted, akkor nyugi, mindjárt itt a hétfő!

(Első voltam)

2011. aug. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Bocsi, a tüneteket baljós tünetnek gondoltam, nem terhességinek.
2011. aug. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszi, aranyos vagy hogy nyugtatni próbálsz, de egy kicsit félek, így is 7-ére akartak időpontot adni, én meg kivertem a dilibolondot :D na mondom nem-nem nekem fontos hogy minél hamarabb megvizsgáljanak, mert ez nem várhat 7éig :) és érdekes egyből kaptam már a jövöhétre időpontot, jó mondjuk ezt vagy 3 hete kértem. De már több mint két hete késik és 4 tesztem is pozitív lett :D júli 12 én volt meg utoljára akkor jövőhéten elvileg már 6 hetes leszek ugye? ha a mensitől számoljuk
2011. aug. 26. 16:23
 6/17 anonim ***** válasza:

A kismama öröknaptárral számolva (amivel a dokik is számolnak) augusztus 22-én töltötted be a 6 hetet, jövő héten már betöltöd a 7-et is és kezded a 8-at. :)

Nyugtatlak, mert tudom milyen szülni, tudom milyen elveszíteni babát, szóval amíg orvos nem lát, ne parázz! Ha minden oké, hétfőn szerintem már a szívhangot is meg tudja mutatni a doki.

Írj majd, hogy mi újság, most már én is drukkolok!:)

2011. aug. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Rendben írok, te jóég, akkor már két hónapos leszek :D én soha nem tudtam hogy hogy számolnak
2011. aug. 27. 09:50
 8/17 anonim ***** válasza:
Hahó! Voltál orvosnál? Mit mondott? Kíváncsian várom! :)
2011. aug. 30. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Szia voltam :D

7 hetes és 2 napos vagyok 151 et ver a pici szíve :D

2011. aug. 30. 06:27
 10/17 A kérdező kommentje:
És azt mondta, hogy a himlő miatt meg ne aggódjak, csak nem mondott semmit az értékekre, hogy jók-e, gondolom nem rosszak, mert mondom nem mondott semmit
2011. aug. 30. 06:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!