Noisy23 kérdése:

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
As utcso mensim 1.napja szept.30. volt,ebben a honapban meg semmi. Ma csinaltam egy tesztet ami negativ lett. Egy kicsit tobb etvagyam van de nalam van ilyen. Mellfeszules nincs. Negativ teszt mellett lehetseges a terhesseg...?
2014. okt. 13. 16:27
 1/5 anonim válasza:
Védekeztetek?
2014. okt. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem. Tudom,h a stressz is okozhatja ezt a kesest de annyira bizonytalan vagyok...van Mar egy 10honapos kisfiam,nala semmi hanyingerem sem volt,amikor teszteltem akkor Mar 10.hetes terhes voltam de tudom h minden terhesseg mas meg ugyanannal az embernel is.
2014. okt. 13. 16:40
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem írtad el az uccsó menstruációd időpontját?


AMúgy ha elírtad és mondjuk augusztus 30 volt, és eddig rendben volt minden, akkor keresd fel az orvosod.


A ciklusod teljesen visszaállt már?

2014. okt. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja igen,Aug.30. Bocsi... A ciklusom Sosem rendszeres,datumra pontos,van par nap elteres mindig es minimum 30napos.
2014. okt. 13. 18:15
 5/5 A kérdező kommentje:
De ez a lassan 2het keses mar tul sok a szokasoshoz kepest...
2014. okt. 13. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!