Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek az első terhességénél...

Akinek az első terhességénél diabétesze volt, a második babánál mikor kezdet el diétázni?

Figyelt kérdés

2014. okt. 14. 07:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Gondolom terhességi diabéteszre gondolsz. Nálam az első gyereknél volt, a másodiknál amint megtudtam, hogy terhes vagyok jobban elkezdtem odafigyelni rá, hogy mit eszek. Nem mérleggel jártam mindenhova, de azért próbáltam betartani a korábban megszokott mennyiségeket. Nem tudom, hogy ezért-e, de a másodikkal nem lett terhességi cukrom. Végig néztem azért a terhesség alatt random a cukromat, de szerencsére nem jött ki.
2014. okt. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is diétáztam az első terhességemkor, most a másodiknál kezdetektől vigyáztam, hogy mit eszek. Sajnos most is emelkedik a cukrom 7,5. Most 3 óránként eszek, napi 180 gramm-ot, diabetológusnál még nem jártam. Lehet amúgy nem jött volna ki, de most ikreket várok, az is játszhat....
2014. okt. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!