Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mivel kezdhetném el elmélyülés...

Mivel kezdhetném el elmélyülésemet a mágia irányában?

Figyelt kérdés

Üdv néktek!

Azért tettem fel a kérdést, mert szeretném végre használni a velem született képességeimet, és találtam könyveket, de azok szárazan írták (állítólag), hogy mit kell csinálni. Inkább a gyakorlatban alkalmaznám ezeket, s azt kéne tudnom, mivel kezdhetném el, mit kéne először gyakorolnom (és esetleg mit a későbbiekben). Örülnék, ha tapasztalt és gyakorlott mágiaalkalmazók válaszait is találnék itt.

Az agykontrollt már csinálgatom, de úgy érzem, hogy jó az, de nem (csak) abban az irányban mennék tovább.

Köszönöm előre is a válaszokat!

Minden jót!



2013. júl. 9. 19:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
0%
Dobd el a bérleted, és vegyél egy seprűt.
2013. júl. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
0%
Add be a jelentkezésed a Roxfort Varázsló és Boszorkányképző Szakiskolába.
2013. júl. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:

Harry Potter kocka

hogy tetszett az5dik rész 10edszerre

2013. júl. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Ha felsorolod nekem a 6 elemet ami alkotja a világot és megmondod, hogy miért pont ezek azok, és miért így nevezzük őket akkor segítek.
2013. júl. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
0%
A veled született képességeid segítségével mond meg, hogy hány ujjamat mutatom.
2013. júl. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Szerinted az mágia, hogy ébresztő óra nélkül is pont időben kelek fel mindig. Sose késtem még el ez miatt sehonnan.
2013. júl. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Drága 20:34-es, nekem segítségre van szükségem, nem pedig feltételekhez kötött önbizalomhiány-kompenzációra.

Kedves többiek, én a kérdést komolyan tettem fel, sajnálom, hogy nem vagytok elég érettek hozzá...

2013. júl. 9. 22:38
 8/22 anonim ***** válasza:

4-es nemtudom te milyen marhaságokat meg ezos oldalakat olvasgattál, de alapból nincs 6 elem, inkább 4 és +1 amiből az a 4 létrejön.

Én szívesen segítek, adok anyagot de ne várd hogy sokat foglalkozom veled.

2013. júl. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
35%

hehh, én olvasok ezós baromságokat. A világot 6 elem alkotja, ráadásul ez 12-es rendszerben van, ugyanis a 6 elemnek vannak jó és rossz oldalai, mivel duális a világunk. Valahonnan nem ismerős a 6 - 12 - 24 -es rendszer? Jaaa, hogy a csillagokhoz, bolygókhoz is köze van a Mágiának... bocsánat, ez is valami ezos baromság biztosan.


Egyébként csak az ezós baromságokról. Te mondod, hogy 4 elem van. A legtöbb ezo"barom" úgy kezdi, hogy elsőnek a tűz és a víz jött létre. Ez még igaz is bizonyos formában, aztán elérünk a föld, levegőhöz (ami már megnevezésében is hibás), és jön ez a csudálatos ötödik elem, amiből mind a négy lett.


Na most ez milyen ellentmondás már, hogy első a tűz és a víz, de igazából volt még egy korábbi is ez az ötödik elem, a mégelsőbb... baromság.


És a vicc, hogy jössz keménykedni, meg lehülyézni és közbe még te sem tudnád megnevezni a 6 elemet, de jó legyen, adjuk lejjebb a mércét. Ha az 5 elemet helyesen megnevezed, akkor segítek... talán...


Jah, annyit leírhatnál legalább, hogy mi az ötödik elem szerinted... gyűjtöm a hülyeségeket. Amik már megvannak: Szerelem, szeretet, isteni fény, kozmikus energia, hullám energia, tiszta fény (? látott már valaki koszos fényt?), szellemi energia.


Mondj valami jobbat kérlek...

2013. júl. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Rendben, megmondom az 5. elemet, ha te is megmondod ha 6.-at csak hogy jót röhögjek. Áll az alku?:)
2013. júl. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!