Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok, fáj a hasam,...

Terhes vagyok, fáj a hasam, időnként vérzek. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

12 hetes terhes vagyok. Már eddig is előfordult, hogy pecsételgettem. Másfél hete volt egy erősebb vérzésem, mire hazaértem a boltból. Bementem a klinikára, mindent rendben találtak. (UH és egyéb vizsgálat is volt.)

Tegnap hajnalban vécére mentem, megint volt vérzés és kiesett egy alvadt vérdarab. Megint bementünk, vizsgálat (most eléggé fájt), majd UH, gyerek ficánkolt, ugrált, tök jól volt, semmit nem találtak.

Gyakorlatilag egyfolytában fáj a hasam, főleg bal oldalon lent, változó erősséggel, olyan, mint amikor fel van fújódva az ember, vagy mintha gyulladás lenne. Néha jobb oldalon is vagy alul fáj.

Holnapután megyek a nőgyógyászhoz, már előre tartok tőle, hogy mi lesz, ha megnyomogat, mert nagyon érzékeny a hasam.

Bő lére eresztettem, de a kérdésem: más is volt így már, hogy időnként vérzett, fájt a hasa, és nem találtak okot?


2014. okt. 14. 13:29
 1/7 A kérdező kommentje:
Persze táppénzen vagyok, mint veszélyeztetett terhes, és fekszem egész nap.
2014. okt. 14. 13:30
 2/7 LadyLoss ***** válasza:

Szia!

Bár én még csak a 9. hétben járok, de az eleje óta pecsételgetek, vérzek, néha nagyobb alvadt darabok távoznak belőlem, de eddig minden UH-n rendben találtak mindent a babával. Az elmúlt napokban be is görcsölt a hasam, mint amikor az ember belei görcsölnek be, de vérzés most nem volt. Azóta állandóan fáj a hasam alja, nekem főleg a bal oldalon, hozzá érni is alig tudok. Én egy hét múlva megyek orvoshoz.

Reméljük a legjobbakat!

2014. okt. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs méhszájsebed? Mert az baromira tud vérezni. Nekem is volt.
2014. okt. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Már többször véreztem,kórházban is voltam 13-tól 16 hétig.Erős vérzéseim is voltak,vérzéscsillapítót is kaptam.Vérzést nem tudják mitől alakult ki,de általában haematómàm is lett.A kórházban a görcsökre magnéziumos infúziókat kaptam.Sokat fekszem mèg mindig,óvatos vagyok nagyon.19 hetesek múltunk.

Kitartás kismamik!

2014. okt. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Megvizsgáltak alaposan, és semmit nem találtak.

Azért ijesztő lehet folyamatosan vérezni...

Tavasszal elvetéltem, talán azért parázok még jobban, de jó volt látni a kismukit, ahogy fickándozott.

2014. okt. 14. 17:05
 6/7 anonim ***** válasza:

4-es vagyok

Én is nagyon félek folyamatosan.Rettegek hogy ismét elkezdek vérezni.Előző terhességem probléma mentes volt,ez meg kész káosz.Hetente ultrahangoztak,és 2 ultrahang között rettegtem,hogy a következőn lehet már nem lesz ott...De bebizonyította a kis mazsola hogy erős és ragaszkodik az élethez :)

Mostanában az nyugtat,hogy mocorog,így van támpontom hogy minden oké.

2014. okt. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ja, és a vécére menetel rémisztően stresszes. Lehet, hogy hülyének nézett a doki, de mikor UH-on nézett, nagyon kellett nevetnem (ahhoz képest, hogy hajnalban rémülten mentem be), mert míg mi ott kerestük a "bajok gyökerét", a lurkó fejen ugrált, közben kalimpált és biciklizett a lábával, mint aki köszöni, szuperül van, és nem érti a felhajtást.

Azért izgulok.

2014. okt. 14. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!