Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van rá esély, hogy terhes vagyok?

Van rá esély, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
A párommal szeretnék majd babát, de még csak tervezzük. Csak "megszakítással" szoktunk védekezni. Most 10-én kellett volna megjönnie. Folyamatos szúrkálást érzek a hasamba a jobb és bal oldalon is a petefészek körül. Érzetem úgy mint mikor megszokott jönni de mégse jött. Fáradékony vagyok.A derekam is fáj néha. Csináltam tesztet ami negatív lett. Most akkor mire godnoljak? Volt már valaki ilyen helyzetben? :)
2014. okt. 15. 11:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Valószínű felfaztal ezert van a szuros erzes,ezert kesik.de miert nem mesz dokihoz???
2014. okt. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vagy késői ovuból lesz a baba, vagy nem vagy terhes. Várnék még egy hetet, ismételnék tesztet és eredménytől függetlenül orvoshoz mennék. A megszakított közösülés NEM védekezés, egy mondatban említeni is vicc. Pearl indexe 35, szóval simán, igen, lehetsz terhes. Pár nap múlva kiderül.
2014. okt. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyunk vele, hogy megszakítással is lehetek terhes. Mindennél boldogabbak lennénk, ha ígyis összejönne a baba, de szeretnénk egy picit rákészülni inkább. :) Kaptam már időpontot dokihoz, de még 2hét... Ezért írtam itt hátha van valami hasonló tapasztalat :)
2014. okt. 15. 11:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak késik. Az összes tüneted azért van, mert te már vágynál rá. Ami álterhességet is képes okozni, az bizony a mensit is meg tudja zavarni.
2014. okt. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen,gondoltam már erre is,hogy annyira szeretnék már babát, hogy azért nem jön meg...
2014. okt. 15. 11:38
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehet,csak késik,valóban.Mi 15 éve csak a megszakításos módszerrel védekezünk a férjemmel,és eddig soha nem sikerült meglepi babát gyártanunk. :D Csak is akkor jöttek,ha élesbe ment a dolog.Nekünk bevált még eddig ez a módszer.

De azért tényleg jobb rákészülni,előtte egy vizsgálat,konzultáció a nődokiddal,vitaminok,folsav ez az. Nem árt. :) Sok sikert nektek! ;)

2014. okt. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönjünk! Igen pont ezeket szeretnénk előtte...Vizsgálatok, még nagyobb anyagi háttér, hogy ne legyen gond az esetleges váratlan kiadásokkal se... :)
2014. okt. 15. 13:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!