Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes terhes vagyok es a...

Mupp kérdése:

18 hetes terhes vagyok es a ver vizsgálat a nyitott gerincre 1:50 2%esely. Valakinek volt mar ilyen eredmény vagy hasonló?! Nagyon felek! Elso babám!

Figyelt kérdés
2013. szept. 18. 09:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Csináltass magzatvíz vizsgálatot
2013. szept. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez milyen vérvizsgalat volt? Én 18 hetes vagyok, de csak annyit mondtak az AFP-re, hogy jó. Én megyek pénteken a genetikai ultrahangra. Te voltál már? Én úgy tudom, ott még megnézik a nyelőcsőt és a gerincet is. Valamit biztos mondtak. Pl.menni kell-e ezzel külön vizsgálatra, vagy hasonló? AFP értéked magas lett? Ha igen, mennyivel?
2013. szept. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Tica0121 ***** válasza:

Nekem ugyailyen eredményem volt. A fogadott orvosom nem javasolta a magzatvíz vizsgálatot...veszélyes. Azt mondta, hogy a genetikai uh-n jobban meg fog nézni + elmentünk 4D-s ultrahangra. Ezek a rendellenességek az uh-n látszanak! Egyébként is az AFP vizsgálat nagyon sokszor ad nem valós eredményt. Nekem semmi gond nem volt.

Mielőtt magzatvíz vizsgálatra mennél, szerintem csináltass ultrahangot és konzultálj az orvosoddal!

Sok sikert és boldog babavárást! :)

2013. szept. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hat nagyon örülök neki hogy a babadnak semmi baja!!!Az AFP azt nem tudom milyen lett mert en külföldön elek es itt azért kicsit máshogy vannak a dolgok de az orvos azt mondta minimálisan magasabb!!!

Jövő hétre lesz idopontom a genetikai uh-ra akkor okosabb leszek.

Nagyon remelem,hogy nincs baja a kisbabamnak!!!

2013. szept. 18. 21:06
 5/5 A kérdező kommentje:
El felejtettem írni,hogy 17hetesen voltam 4D uh-on es nem mondtak semmit csak hogy nagyon szep baba!!!ott szerintem mar láttak volna ha baj lenne!nem?!
2013. szept. 19. 00:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!