Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy lehet az, hogy csak a...

Hogy lehet az, hogy csak a 43. napon lett pozitív a teszt?

Figyelt kérdés

Sógornőm tegnap tesztelt, mert még mindig nem jött meg neki, pozitív lett. De amit hétfőn tesztelt, az még negatív, meg múlt szombaton is tesztelt, az is negatív(meg azt hiszem előtte is csinált egy tesztet). Azt mondja, hogy mindig a leírás szerint végezte, reggeli első vizelettel... (az igaz, hogy hosszabb ciklusai vannak, de azért ennyire nem. 30-32 napos szokott lenni.) Csak tegnap lett pozítív, azt mondja, hogy jövő hét elején is tesztel, és ha az is pozitív, akkor megy nőgyógyászhoz.

Volt már valaki így? Egyáltalán lehetséges ez?



2014. okt. 16. 16:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Esetleg kivételesen jóval később volt peteérése. Nem vagyunk gépek, bárkivel megeshet.
2014. okt. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én ùgy jártam, hogy a 72. napon teszteltem pozitìvat. A 35., és az 56. napi is negatìv volt. Nekem is hosszabb ciklusaim voltak, és akkor még valòszìnűleg egy ki is maradt teljesen. Akkor már 3 éve nem védekeztünk, szóval nem gondoltam, hogy terhes vagyok, már épp dokihoz készültem, de gondoltam előbb még ellövök egy tesztet. Szóval simán lehet ilyen.
2014. okt. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nem is gondoltam volna, hogy ilyen van. Itt inkább olyanokról olvastam, akik a menzesz várt napja előtt is pozitívat teszteltek.
2014. okt. 16. 17:26
 4/8 A kérdező kommentje:
És nektek, hogyan számolta ki az orvos a szülés várható idejét? Az utolsó menstruáció első napjától számolt? Mert akkor heteket is tévedhet akár, nem?
2014. okt. 16. 18:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Ilyen esetlen az ultrahangon mért méretek alapján saccolják meg a terhesség idejét és a szülés várt időpontját...
2014. okt. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi az infót, ebben a témában nem igazán vagyok otthon:)
2014. okt. 16. 19:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem 42. nap meg negativ volt, 46. napon lett pozitiv, rendszertelen ciklussal. Ahogy az elozo valaszolo is irta, a legutobbi menstruacio elso napjatol szamolja a doki a terhesseget.
2014. okt. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

2. vagyok, nekem uh alapján számolták.

utolsó mensi szerint szeptember vége lett volna a szülés, ehhez képest valamennyi túlhordással november elején született a kisfiam.

2014. okt. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!