Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg az utosló trimeszterbe...

Tényleg az utosló trimeszterben jön fel a kilók "java"?

Figyelt kérdés

Ti mennyit hiztatok a 32 héttöl?

31+4 hetes vagyok és eddig +8kg


2014. okt. 16. 21:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Kb. 8 kilót híztam a 32. hét után és a 39. héten szültem. Összesen 13 kilót híztam.
2014. okt. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
én az utolsó 3hétben lettem ödémás, felfújtfejű és kezdett repedni a hasam bőre is, de megszületett előtte 38.hétre
2014. okt. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Azt szokták mondani, hogy az utolsó 10 hétben duplázza meg a súlyát a baba.


Ja, hogy magamon? Nem tudom pontosan, de a 34-40 közötti heteken nem híztam egy dekát se.

2014. okt. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok vizes apszolutt,hasamon még nincs csík,remélem nem is lesz kenegetem rendszeresen.Nem volt egyszer sem hànyingerem sem undor az ételtöl.Inkàbb nekem falàssal kezdödötta terhesség és a màsodik hònaptòl nagyon odafigyelek az étkezésre!Mégis eddig feljött 8 kg remélem nem fog duplàzódni...persze babuci egészsége a legfontosabb,de a dokim szerint 12kg-ig egészséges a hízás,max 15
2014. okt. 16. 21:32
 5/13 anonim ***** válasza:
én a 2. trimeszter vegeig 16 kgot hiztam. az utolsoba mar "csak" 6-ot :))
2014. okt. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem akarok szemtelen lenni,vagy megsérteni akàrkit is,csak öszinte választ kapni.Nem lehet h aki az utolsò 1-2 hònapban szinte megduplàzta a hizast az kicsit elengedte magàt gondolva mostmàr ugysincs sok hàtra?vagy nagyon vizesedett?Valahogy nem megy a fejembe h ha vigyàzok az étkezésre h birok hizni 6 vagy több kg ot,még ha a baba sulya duplàzòdik is akkor sincs annyi.
2014. okt. 16. 21:51
 7/13 anonim ***** válasza:

Kb a 7. hónapig híztam 4 kilót, aztán 11-et a szülésig.

nem engedtem el magamat, mert a baba úgy nyomta a gyomromat, hogy felét se tudtam megenni annak, amit normálisan egy evésre. Brutál sokat nő a gyerek a végén és sok lesz a víz is. Szüléssel lement azonnal 9kg nekem (jó, ebből 5kg volt a gyerek), utána 3 hónappal a maradék is.

2014. okt. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ugy tudom,hogy az utolso honapokban lelassul az emesztes,ezert konnyu sokat hizni.
2014. okt. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

No, megnéztem a kiskönyvemet:

Én a 23. hétig híztam összesen nem egész 3 kilót.

a 23. hét és a 35. hét között 4-et.

a 35. hét után eddig még 2-őt.

Tehát összesen 9-et.

És igen, valóban a 3. trimeszterben jöttek fel a kilók, pedig semmivel sem ettem többet mint előtte.

2014. okt. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szia! Igen, az az általánosnak mondható, hogy a kismama az utolsó trimeszterben hízik a leginkább, de szerintem ez azért alkat függő is,én a 2. trimeszterben híztam a legtöbbet, sőt már az esőben feljött 1,5 kg, az utolsóban csak 2, összesen 8. Nem vizesedtem és az utolsó pillanatig sokat mozogtam, de az étkezésemre nem különösebben figyeltem oda! Szóval azért nem törvényszerű, de lehet hiába figyelsz oda, sokat fogsz még hízni, de az le is jön rögtön (szülés után egy héttel 9 kg-val voltam kevesebb, tehát még 1 kg lejött pluszban)
2014. okt. 17. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!