Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ehetek házi kolbászt?

Ehetek házi kolbászt?

Figyelt kérdés
5 hetes vagyok. Karácsony előtt lett füstölve a kolbász, férjem nagymamája csinálta. Úgy kívánnám, de nem merek belőle enni. Valahol olvastam, hogy kolbászt sem lehet enni.Szerintetek?
2010. jan. 24. 11:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Egyél nyugodtan,én is első perctől eszem,mert imádom!

Semmi baja nincs a kislányomnak,szépen fejlődik.A nyers tojással,és nyers húsokkal vigyázz.A kolbász füstölve van.23+6hetes kismami

2010. jan. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nyugodtan egyél!

én eddig mindent ettem, amit megkívántam, persze csa mértékkel! régen se volt ez hogy ezt nem szabad enni azt nem szabad enni, nagymamáink is ilyeneket ettek(kolbász, szalonna, meg ilyesmi) és érdekes módon mi is felnőttünk!

anyu pl velem folyamatosan szalonnát, disznósajtot, kolbászt evett mert ezt kívánta, semmi bajom nincs, most várom első babámat és én is mindent eszek...

manapság sztem nagyon fel van fújva ez a dolog, ha mindent megnéznénk hogy mi van benne szinte semmit nem ehetnénk....

nekem ez a véleményem:)

25 hetes km

2010. jan. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is sokat ettem az első terhességem alatt.
2010. jan. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Örülök!
2010. jan. 24. 12:34
 5/8 anonim ***** válasza:

En ennek, ez tuti. A masodik babamat varom, en egyebkent is kolbasz-fuggo vagyok. Furcsa, mert a husok teren nagyon valogatos vagyok, de a kevert (sokak szamara gusztustalan) daralekokert elek-halok. (Hurka, kolbasz, disznosajt, szalamik, felvagottak.)

En mindket terhessegem alatt ettem, eszek ilyesmit gyakran, soha senki nem mondta, hogy ne lehetne, itt olvastam rola eloszor par hete.

2010. jan. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
h gondolod,terhesen kolbászt enni???úristen!!!!na jó viccet félretéve.mi ez az új hiszti csajok h terhesen semmit nem lehet enni???
2010. jan. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A napokban én is többször ettem és olyan Isteni volt!
2010. jan. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:)) Na jó, csak azért kérdeztem meg, mert a kolbász valahol nyers.Az, hogy meg van füstölve, az csak egy dolog.De enni fogok, az tuti!
2010. jan. 25. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!