Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ilyen házi édességet nyugodtan...

Ilyen házi édességet nyugodtan ehetek fogyókúra alatt?

Figyelt kérdés
Natur joghurtot összekeverek kicsi mézzel, fahéjjal, mandulával, néha mazsolával is. És isteni!! :)
2010. jan. 20. 17:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
mazsola az kalóriabomba
2010. jan. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha ennyire jó, akkor edd nyugodtan:) Nem lesz tőle semmi bajod.
2010. jan. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Még mindig jobb, mintha betömnél egy tábla csokit, meg egy zacskó chipset, bár ha komolyan fogyózol, akkor úgysem engeded meg magadnak ezt sem!:D
2010. jan. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát kössz szépen, most jól elvettétek a hangulatomat.. :( Pedig azt hittem ha 2 hetente megeszek egy ilyet, az még nem bűn. De igazatok van ezentúl legalább heti kétszer muszáj lesz megcéloznom az arany galuskát...
2010. jan. 20. 18:25
 5/13 anonim ***** válasza:

Najó ti fogyás bajnokai...

Kedves kérdező, a mazsolán kívül minden mehet. De ha 2hetente eszed, akkor mehet egy pici abból is nyugodtan! Sok sikert a fogyóhoz :)

2010. jan. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha 2 hetente hét és fél szem mazsolánál nem eszel többet, akkor nem követsz el végzetes hibát. De ha mégis több lenne, akkor fuss 18, 456328 km-t és mindjárt minden bűnöd bocsánatot nyer.


Tényleg ez a legnagyobb problémád? Edd meg nyugodtan és mozogj kicsit többet és annyi.

2010. jan. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 maundrel ***** válasza:

a 3. és 4. válaszoló elmehet a pokolba nyugodt szívvel -lélekkel.-(elnézést, de ha már egyszer kigondoltam). ekkora bunkók egyáltalán minek válaszolnak?! Ettől lesz szebb a napjuk? Egyébként meg nyugodtan megeheted. Főleg hogyha kéthetente 1 eszel csak ilyeneket.

Nem kell minden finomságot 100%-ig megvonnod magadtól.

2010. jan. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
18.59-eske kemény vagy, hujjujjj :D
2010. jan. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem eggyesek idegbetegek a jelenlévő kommentezők közül. Olyan minth már annyira "foygókúra mániás" kis göcsedékeklennének, hogy nem birnak elvonatkoztatni, és mélyen tudatalatt irigylik a másikat minden finom falatáért hogy ő eheti, és magukban makogják az utcán ahányszor meglátnak egy embert egy túrórudival vagy fornettivel a kezükben hogy hááhá!!!!!!!! Mennyit fog hizni. Dejó dejó, hogy én enm:P 245.67 kcal abbol 57.g ch és 23 g cukor.huhhu Fini forneti.

Azok irtak az elején neked. Nézd szerintem lehetetlen uyg fogyni hogy nem raksz bele egy kis nasi minden héten egyszer. Én pl mindig pénteken eszem csokit. nem tudom valahogy akkor kivánom meg. De ez a joghurtos Egészség bomba 1000000 X jobb. És meg merem kockáztatni hogy még segited is a diétád, azáltal hogy sok vitamint potolod, ( mazsola, mandula élőflóra) ezek segitik az emésztést stb. Jah és ne feledjük a fontossági sorrendet 1. egészség 2. esztétika. !

2010. jan. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát kedves utolsó jól megaszondtad... annyi hülyeséget hordtál össze, hogy öröm volt olvasni :D Élőflóra, meg vitaminpótlás? Ettől? :D Muhahahaha lol... Azért mert te nem bírod ki édesség nélkül, attól még hidd el, hogy ki lehet, és nem kell megidealizálni a gyengeségedet :) És nem kell okoskodni, hogy kik írtak az elején, mert halvány dunsztod sincs... téged viszont ez a tudatlan okoskodás nagyon komolyan minősített, halálra kacagtam magam... Ja, hát, és hogy ki eszik túrórudit, meg ki nem... annyira nem érdekel... Tőlem aztán bárki bármit ehet. Az, hogy én mit és hogyan csinálok, az más tészta, mindenki azt csinál a testével amit akar.
2010. jan. 21. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!