Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetesen még csak a non-stop...

10 hetesen még csak a non-stop puffadás látszódhat, ugye?

Figyelt kérdés

Elég vékony vagyok, sajnos alapból befelé horpad a hasam. 4 hete küzdök puffadással, evés után az a minimum hogy nem tudom begombolni a nadrágom, de ha olyat eszek, akkor még a cipzár se jön fel és kb 4 hós terhesnek nézek ki. De kora reggel eddig mindig lapos hassal keltem fel. Viszont pár napja megjelent egy picike kemény dudor a hasam alján, akkor is ott van, ha nincs bennem kaja. Párom azt mondta, végre úgy nézek ki (ruhában) mint egy normális nő, aki jó étvággyal eszik.


De ilyen korán még nem lehet a baba, ugye? Akkor is puffadnék amikor nem érzem úgy? Nem szeretnék a végére hatalmas pocakot, úgy gondoltam kb 16 hét körül kezd majd megjelenni valami. A lepény mellső falon tapad, nem tudom ez számít-e.


2014. okt. 17. 08:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Első babámmal én is puffadtam, aztán 11 hetesen eltűnt a hasam. Igazán a pocim csak a 22-23. héten kezdett nőni.


Úgyhogy nagy valószínűséggel ez csak puffadás.


Második babámat várom most, és most sem látszódik semmi, és most még nem is puffadtam. 13 hetes vagyok amúgy. Mindkétszer mellső fali lepény.


Persze van, akinek már korán látszódik, de ha megnézed az adatokat, a babád még nagyon-nagyon pici, ahhoz hogy látszódjon bármi is.

2014. okt. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, megnyugodtam. Eléggé megijedtem, hogy ha már most elkezd látszódni, akkor mi lesz később.
2014. okt. 17. 08:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Első babánál még minden bizonnyal csak a puffadás :) Többediknél persze már ilyenkor is látszik a baba.
2014. okt. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!