Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A párotok/férjetek hogy...

A párotok/férjetek hogy viseli a hangulatváltásaitokat?

Figyelt kérdés

Egy másik kategóriában már feltettem ugyanezt a kérdét, kíváncsi vagyok, hogy itt is hasonló válaszokat kapok-e.


Az tény, hogy elég hülye vagyok, kb mindenen sírva fakadok vagy felhúzom magam (szerinte hisztizek is, szerintem nem). De a férjem ezt képtelen tolerálni, nem érti meg hogy a hormonok miatt van és hogy én nem tudom ezt irányítani és nem bírok uralkodni magamon.

És szokott kiabálni velem, vagy nagyon ingerülten válaszol. Bár ő azt mondja, hogy nem kiabál, hanem én beszélem be magamnak, mikor ő tök normális hangon beszél. Mindenesetre hogy ingerült és feszült velem, és nem tudja türelmesen kezelni a hülyeségemet, az biztos. És állandóan arra kér, hogy vislekedjek nomrálisan, azt mondja hogy idegbeteg vagyok. És képtelen vagyok megértetni vele hogy nem szándékosan csinálom és hogy a hormonok miatt van ez az egész, hiába igyekszem, kb semmit se tudok ellene tenni.

Én elhiszem hogy nehéz velem, de normális az, hogy ő nem tud elég türelmes lenni, és naponta többször is dühösen vagy feszülten beszél (szerintem kiabál) velem?

Elgogadható ez? Jogos az elvárása, hogy legyek úrrá valahogy a "rohamaimon? Kellene tolerálnia a napi hisztijeimet vagy én várok el tőle túl sokat?



2014. okt. 18. 08:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Kell egy nagy adag önuralom, mindent nem lehet ráfogni a hormonokra. Vigyázz, nehogy elsárkányosodj, mert a szülés után csak még rosszabb lesz, nehogy beleunjon az egészbe.
2014. okt. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nalunk az első terhességnel volt ez. (sajnos a végén veteles lett, de persze nem a vitak miatt!) En is idegbeteg voltam, de o is csattant, sokat veszekedtunk, sirtam. Hiába magyaráztam, hogy hormonok, nem ment át az üzenet. Aztan veteles, osszezuhanas, nyilvan o is szomorú lett. Ahogy megnyugodtam es a hormonok visszaalltak, szerintem rájott. Most megint terhes vagyok, de annyira mas. Csak nevet, ha ideges leszek, kedves es gondoskodó. Azt hiszem, idő kell nekik, esetleg mutass neki erre vonatkozó fejezetet a terheskonyvedbol, ha van ilyened. Talán csak a helyzet uj neki nagyon.
2014. okt. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!