Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Két hete megszűnt a hányás. A...

Két hete megszűnt a hányás. A hányinger egésznapos, miért nem múlik el? Elfog? Szedhetek rá valamit, létezik egyáltalán?

Figyelt kérdés
6-héttől napi 2×hánytam,ez 2-hete megszűnkt.De rettenetes hányinger gyötör éjjel nappal.Most 15-hetes vagyok.

2014. okt. 18. 09:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem az utolsó hónapban múlt el nem tudsz rá mit szedni hormonális dolog.Nekem a hideg levegő segített vagy hideg vizes borogatás de nem mindig
2014. okt. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs rá semmi szedhető, én a deadelont próbáltam, de sokkal rosszab lett. Kortyolgass citromos vizet, hideg kólát, gyömbéres vizet. Kőkemény sajnos. Ez a "ki kell bírni" kategória. És vígasztaljon, hogy egyik napról a másikra elmúlhat.
2014. okt. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem a narancs sokat segitett
2014. okt. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egészségesebb babák születnek, ha a kismamának erős hányingerei vannak az elején. Ezt a hormonális változás okozza. Neked kellemetlen rettentően, de a babával nagy valószínűség szerint minden rendben van!

Kiratást kívánok. Nagy mély levegőket vegyél, ha rádtör...

2014. okt. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A védőnőm Magne B6-ot ajánlott. 15-16. héten is elég durva hányingerem volt. Nekem segített. Most már betöltött 32 hetes vagyok.
2014. okt. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem beváltak ezek a homeos koktélok

[link]

2014. okt. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!