Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Balassagyarmat szülészet,...

Balassagyarmat szülészet, nőgyógyászat? Vélemények? Járt valaki esetleg Dr. Révész Péterhez terhesgondozásra, szült nála valaki? Milyen tapasztalataitok vannak? Kit és miért ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2014. okt. 18. 16:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Én Pap Andráshoz jártam, nála szültem, és őt tudom ajánlani,jó fej, emellett szerintem nagyon jó orvos, és nagyon alapos, bármivel fordulhattam hozzá.

Révész Pétert személyesen nem ismerem (illetve csak annyira, hogy amíg bent feküdtünk a kórházban találkoztam vele) de egy barátnőm nála fog szülni, nem mondott róla rosszat.

2014. nov. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Egyiket sem ajánlom! Pap doki borzasztó modortalan, pénz éhes, nem nagyon érdekli a megbeszélt lefixált dolgok! Révészről sincs jó tapasztalatom, sajnos megismertem!
2015. ápr. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!