Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Debrecenben az OTI-ban milyen...

Debrecenben az OTI-ban milyen a 18. heti ultrahang?

Figyelt kérdés

Jövőhétre kaptam a nődokitól beutalót a 18. heti ultrahangra. Ilyenkor kell húzni sorszámot vagy a beutalót kell beadni és majd behívnak?

A dokim konkrét nevet nem mondott csak hogy hogy valamilyen Hajni csinálja majd. Ő milyen? Mennyi ideig tart a vizsgálat? Lehet tőle kérdezni? Fotót tudnak adni? Ilyenkor már gondolom nem kell levetkőzni ugye, mert hasi uh lesz, nem? :)

Bocs a sok kérdésért csak eddig mindig a magándoki uh-zott és nem tudom sztk-ban hogy megy ez :)


2014. okt. 18. 17:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Hajnalka maga a csoda!! Hihetetlen kedves, alapos, minden magzatról olyan szeretettel beszél, mintha a sajátja lenne, bármit meg lehet tőle kérdezni, mosolygós, türelmes! A magyar egészségügy kincse, ő az a kivétel, aki erősíti a szabályt! NAgyon "jó szeme" van, a kislányunkról 12 hetes uh-n mondta meg, hogy kislány. Ne tippelt, állította, és tényleg :) Mind a két terhesség alatt sokszor voltam nála, ha kérsz lehet fotót venni, addig nézi, amíg szép fotót nem tud csinálni. A 18 hetes az már hasi ultrahang (a 12-es is) Sorszám nem kell, mikor kijönnek a rendelőből, akkor odaadni a beutalót, aztán hívnak.
2014. okt. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!