Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már az első ultrahangos...

Már az első ultrahangos vizsgálaton is medencevégű fekvésben volt a babám. Azóta minden alkalommal így van (7X). Nagyobb az esélyem a farfekvéses szülésre?

Figyelt kérdés
27 hetesek vagyunk, még a nemét sem tudjuk biztosra, mert ügyesen beleült a járatba. Én érzem, hogy mozog, rugdos, de mindig ebben a pózban van. Jövőhéten megyek 4d-re. Mikor kell majd megfordulnia? Van esély rá, hogy "kimászik" onnan. Vagy nagyobb az esélyem, hogy így akar majd kibújni?
2008. aug. 12. 10:54
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Én úgy tudom, de lehet hogy tévedek, de ha medencevégű fekvésben van az a legjobb, mert akkor van a feje a medencéd felé, és így kibújni.
2008. aug. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Sajnos vitatkoznom kell az előző válaszolóval, mert a fejvégű, illetve koponyafekvésű a jó. 27 hetesen még átfordulhat, nekem a 32. héten fordult meg. Azóta úgy van. Vannak esetek, mikor a doki megfordítja. Legalábbis hallottam már ilyet is.Minden jót!
2008. aug. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Mi 27 hetesen voltunk 4D-n, ott még faros volt. Egy héttel késöbb, a kötelező genetikain már fejvégű volt. Hallottam olyanról, akinek sokkal késöbb fordult be! Nyugi, még van rá minimum 10-12 hete, hogy beforduljon!
2008. aug. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Elsonek: a medencevegu fekves azt jelenti, h a baba medenceje (feneke) van a szukocsatorna iranyaban, tehat faros. Azaz nem jol fekszik. A baba medencejerol van szo, nem a szulo no medencejerol.


Kerdezonek: akar a 36. heten is befordulhat, bar egyre kevesebb helye lesz erre. Olyan is van, aki szules elott meg fordul egyet, es jo helyre verekszi magat, nem tuti az a farfekves meg.

2008. aug. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első babám végig farfekvéses volt, és úgy is maradt, de természetes úton szültem, mivel a baba normális súlyú volt, én meg nagyon magas, így az orvos úgy döntött, hogy nem kell császár.

De vannak tornák, amivel elősegítheted, hogy megforduljon. Arra már sajnos nem emlékszem, hogy pontosan milyenek, de google-ba rákereshetsz.

2008. aug. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, most megnyugtattatok. Igazatok lesz és majd befordul. Legalábbis innentől kezdve így állok hozzá. Mégegyszer köszi.
2008. aug. 12. 11:24
 7/7 anonim ***** válasza:
79%

Nekem 32 hetesen fordult meg, de hallottam olyat is, h az utolsó 1-2 hétben..

Én úgy tudom, ha hanyatt fekszel (félig ülve) és a csípőd alá párnát teszel akkor készteted h beforduljon. Napi 10-15 percet legalább. Tornán mondták. Nem tudom igaz-e, de egy próbát megér.

36 hetes kismama

2008. aug. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!