Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetesen vérzés aztán barna...

10 hetesen vérzés aztán barna folyás. Valaki volt ilyen helyzetben és szült egészséges babát végül?

Figyelt kérdés
10 hetesen a nagy semmiből menstruáció szerű vérzés jelentkezett.Mentőt hívtunk.Vizsgálat közben még véreztem,de az orvos rendben talált mindent.Baba szépen fejlődik,a méhszáj zárt.3 napig bent tartottak megfigyelésen.Már az nap este elmúlt a vérzés,de barna folyás minden nap volt,bár minimális.Haza engedtek.Előtte volt még egy ultrahang és itt is minden jó volt.Otthon fekvés és napi 3x2 magne b6.A kórháznan sem kaptam mást.Szinte minden nap van barna folyas minimalisan.5 nappal később megint elmentem megnézetni magam a folyas miatt.Akkor is mindent rendben találtak.Annyit mondtak talán lejjebb van a méhlepény és ez okozza a folyást.Néha feszülget a méhem,mintha enyhe nyillalások volnának.Aggódom hiszen 11 napja nem múlik el.Talán 2 napig nem volt folyas,az sem egymas után.27- én megyek a 12. heti ultrahangra,bár akkor már 12+4 hetes leszek.Tervezett baba,én 25 éves vagyok és az első terhességem.Mindent megteszek nem akarom elveszíteni! Volt valaki közületek ilyen helyzetben?Hogy alakult?Kiváncsi vagyok minden tapasztalatra. Köszi mindenkinek.

2014. okt. 21. 14:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

5 hetesen vérzés barnázás felvàltva egy hónapig.

13 hetesen elöntött a vér,3 hét kórház.

20 hetesek múltunk minden rendben.Mivel nem tudják a vérzés okát feküdnöm/pihennem kell végig.

Kitartás

2014. okt. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ugyanígy voltam azzal az apró kivétellel, hogy engem nem tartottak bent a kórházban. Utána már nem véreztem, minden vizsgálati eredményem tökéletes lett. A lányom egészségesen született a 39. héten.
2014. okt. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Szedtetek valamilyen hormonpótló gyógyszert is?

Nekem első alkalomnál nem irtak fel ilyet,második vizsgálatnál meg azért mert már nem sok van a 12. hétig.Meg amúgy sem tudják mitől van.

A fekvés nálatok azt jelentette hogy tényleg nem csináltatok semmit?

2014. okt. 21. 15:03
 4/17 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm a válaszokat.
2014. okt. 21. 15:06
 5/17 anonim ***** válasza:
3x volt erősebb vérzésem ömlött szó szerint 6, 9 és 11 hetesen, utána még a 20. hétig barnáztam minden nap csak egyre kevesebb volt. Nekem hematóma okozta ami óriási volt, amennyire megoldható volt az 1 évesem mellett szigorú fekvés jöttek segíteni csak wc-re, fürdeni, enni keltem fel 1,5 hétig utána is pihenés amikor lehetett míg el nem múlt. Magne b6 helyett én a magnesi citricit ajánlanám plusz én napi 3x1 rutascorbint szedtem ez erősíti az érfalakat. Most 36. hétben járok azóta kop-kop semmi baj. De a fiammal is ugyanígy kifogtam egy hematómát, meg a lepény is elérte a méhszájat vele a 14. héten véreztem utána 3-4 hét barnázás még 38+6-ra született teljesen egészségesen. Kitartás és amennyit lehet feküdj pihenj, vedd komolyan. Bocsi hogy hosszú lett :)
2014. okt. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.

Én is csak fürödni,wc-ni,enni kelek fel.

Kimélem magam amennyire csak lehet,de ma többször is barnáztam és feszülget a hasam.Csütörtökön tölteném a 12. hetet,de úgy döntöttem holnap elmegyek a 12 hetes vizsgálatra.Mert aztán ünnep és csak hétfőn tudnék menni legközelebb.Hátha már látni fogják azt is hogy mitől van még folyásom.

2014. okt. 21. 17:04
 7/17 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Nekem MagneB6-ról Magnerotra kellett váltani,hormongyógyszert nem kaptam viszont vérzéscsillapítót (Dicynone) igen,amikor erősen véreztem infúzióban is ezt kaptam 2 ampullát.A kórházban magnézium infúziókat is kaptam.

Haematóma nekem is alakult ki mindkétszer a vérzés miatt.

2014. okt. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Akkor te is megszenvedted az elejét ugy látom :(

De a lényeg hogy ti már jól vagytok.

A magne b6-al én sem vagyok megelégedve,majd mondom is az orvosnak.Nekem nem láttak hematomát,a lepényre tippelnek,de nem biztos.

2014. okt. 21. 21:52
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megosztott tapasztalatokat.

Megnyugtató hogy a vérzések ellenére is minden rendben van/volt nálatok.

Remélem mi is ilyen szerencsések leszünk :)

2014. okt. 21. 21:58
 10/17 A kérdező kommentje:

Egyre több és sötétebb ez a barna folyás.Ráadásul ébredés után is.

12 hetes vizsgálatra mégis csak hétfőn tudok menni.


Mit tegyek?

Lehet be megyek az ügyeletre.

2014. okt. 22. 07:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!