Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második gyereknél mikor...

BabaHanna kérdése:

Második gyereknél mikor kezdett el látszódni a hasatokon, hogy babát vártok?

Figyelt kérdés
15.hétben vagyok , de azon kivül, hogy megvan keményedve a méhemnél és egy picit látszik talán valami ( legalább is mások szerint) semmi mást nem veszek észre. A kislányommal már ilyenkor jól látható hasam volt. Most pedig ha elfekszek akkor van egy kicsi de még nem azt mondanám, hogy ez terhes has. A genetikain azt mondták minden rendben van méretekkel is , és néha már lehet látni, hogy áthelyezkedik kicsit. De azért érdekel, hogy ti két babás anyukák , hogy voltatok ezzel. Köszönöm előre is :)

2014. okt. 22. 10:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem most második terhességnél már a 11 héten rákérdeztek kívülállók, hogy csak nem babát várok? :D Sok helyen olvastam, hogy ilyen korán ez még csak a puffadás miatt van, de én nem éreztem hogy puffadnék vagy bármi ilyesmi lenne. Kisebb se lett, csak egyre nagyobb. Most 30 hetes vagyok, de mindenki azt hiszi, hogy napokon belül szülni fogok. :D Nem mondom, hogy jó dolog az ekkora pocak, hiszen még sok van hátra de tenni ellene nem tudok. :)

2014. okt. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is 2. babàmat várom 11-12 hetesen már kérdezgették babát várok e.
2014. okt. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom akkor miért van nálam ez :S
2014. okt. 22. 13:21
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindkét terhességemnél a 20. hétig alig látszott a hasam. Mindkettővel kicsi hasam volt. Nem szakadtak el legalább a szövetek. Én örültem neki. Mondjuk mindkétszer amikor mentem szülni elküldtek a nőgyógyászatra, hogy oda kell menni, a szülészetre, csak akkor ha már szülök. Hát aztán a végén csak elhitték, hogy nem 30 hetes vagyok:)
2014. okt. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a 2.-nal mar 10 hetesen egyertelmu volt, hogy babat varok!!! en sem gondoltam volna :-)
2014. okt. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
4-s örülök, hogy akkor nem csak én vagyok ilyen !:) Lehet az is okozza, hogy a 3.héttől több mint egy hónapig minden kijött belőlem.. Még most se vagyok a toppon , de legalább délután már tudok enni !:)
2014. okt. 22. 16:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Én kövér vagyok, talàn ezért nem volt a 25-26. hétig feltünő. 2. babámat várom. Az elsővel elég sokat híztam, de vele se látszott a 26. hétig igazán.
2014. okt. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!