Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek jó, ha van otthon...

Szerintetek jó, ha van otthon magzati szívhang hallgató?

Figyelt kérdés
Nem parásztatja be mégjobban az embert,ha esetleg nem hallja,nem találja,nem úgy hallja?

2014. okt. 22. 13:47
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló a vége fele is ráhallgattál?Nem féltél hogy esetleg azért nem mozog,mert valami baj van?Mi nálad a sokáig nem érezni?
2014. okt. 22. 17:32
 12/18 anonim ***** válasza:

Én ha ssokáig nem erzem(az régen volt) az kb 3 - 4 óra.

31hkm

2014. okt. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Most már mindig érzed 31hetesen.Mit jelent,hogy régen volt.
2014. okt. 22. 19:50
 14/18 anonim ***** válasza:
24-25-26 hetesen meg voltak órák mikor nem éreztem mindig.
2014. okt. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ez is egyéni, hogy kinek mi a sok amíg nem érzi. Függ attól, hogy mennyit érzed, hogy hol a méhlepény (akinek elől van kevesebbet érzi), milyen a testalkatod, és hogy milyen a baba habitusa :). Hiszen köztük is van olyan aki mozgékonyabb, van aki nyugodtabb. A barátnőmmel egyszerre voltunk terhesek, az ő babája állandóan mozgott, ha mondjuk 2 óráig nem érezte már aggódott. Nekem sokkal nyugisabb volt, volt hogy egy egész napot átaludt. Születésük után is ilyenek a babáink :). Az övé örökmozgó, az enyém nyugis :).
2014. okt. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
33 hetes vagyok, eléggé rendes kislány, nagyjából ugyanabban az időben érzem mozogni. Mindennap érzem, nem aggódom. Otthoni szívhallgatót tuti nem vennék fent leírtak miatt, a védőnővel se halgattatnám meg, mert nem mindig hallja saját bevallása szerint, feleslegesen nem mennék a kórházba ultrahangra. Cukros vagyok, a 32. héttől NST-re kell járnom hetente, így az élmény màr megvan, ráadásul szakavatott kezekben.
2014. okt. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Terhességi diabéteszes van?Nekem most derült ki 8-as lett de csak diétáznom kell.
2014. okt. 24. 13:56
 18/18 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok. Ugyan a papíromra terhességi diabétesz van írva de csak azért mert terhesség alatt diagnosztizálták. A dokim szerint már a terhesség előtt is megvolt. Ilyenkor a kezelés kapásból kórházban beállított inzulin, mindennap 4-szer. 160gr ch, kaja előtt-után cukormérés.
2014. okt. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!