Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzati szívhang hallgató...

Piroska és a farkas kérdése:

Magzati szívhang hallgató tapasztalatok?

Figyelt kérdés
ma vettünk egy Bébé sunds mákájú szívhang hallgatót. Erről vagy más tipusúról írnátok nekem tapasztalatokat? Hiába keresgéltem, nem találtam vele semmi hangot, igaz, közben 1-2 rúgás mintha jött volna, azt hiszem. Néhány napja a védőnő 5 egész percig kereste a szívhangot, kiderült, h annyira hátul volt a Kisgyerek, h amiatt nem hallottuk. Más is járt így? Van még itt olyan, aki első próbálkozásra nem találta meg?
2013. dec. 14. 15:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
47%
én egyszer sem találtam meg, hiába próbálgattam
2013. dec. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem angelsounds van, a 9. héten már hallottam, azóta minden nap meghallgatom, engem megnyugtat. Keresd nagyon nagyon lent, egészen a szeméremdombot felett, ott lesz! :) (ha még fiatal a terhesség)
2013. dec. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Szia :) Nekem is Angelsoundom van es en 10.het ota minden nap hallgatom a picinket. Ha jol emlekszem a bebe sounds az kesobbi terhessegre valo. Angelsoundsal mindig megtalalom egeszen lent a kisasszonyt. :)


17 hkm

2013. dec. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
nem annyira fiatal, 23. hétben vagyunk már :)
2013. dec. 14. 15:36
 5/17 anonim ***** válasza:
Nekem is angels.volt& csak a 24.héttől hallottam vele a szívhangot :)
2013. dec. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Az angelsounds-ot a 12. héten vettem, de csak a 20. hét után találtam meg vele a szívhangot. Onnantól kezdve csak akkor használom, ha nyugisabb napja van és nem nagyon mocorog. 31 hkm.
2013. dec. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nekem is Angelaounds van, előfordult, hogy nem találtam meg rögtön, ilyenkor két dolgot érdemes megpróbálni, először is végigszkennelni vele jó lassan a pocit szisztematikusan, lentről felfelé, csíkokban, oldalt is, és néhol célszerű megállni és egy helyen tartva, a fejét megdöntve "körbehallgatni".
2013. dec. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! Hát próbálok én végigmenni keresztbe-kasul, de semmi. Illetve nem semmi, mert közben 1x 2x jó nagyot rúg a kisgyerek, jelezve, hogy annyira nem szimpi nem a dolog, szóval végülis megvan a visszajelzés ha így nézem, de hogyan lehetséges az, hogy annak ellenére, h vannak rúgások, a szívhangot nem találom? Bár a védőnő szerint múltkor is teljesen hátul volt a gerincemnél. Lehet, h a hátamhoz kéne tartani a gépt...:D
2013. dec. 14. 19:05
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hol kell keresni, hogy milyen fekvésű a baba.

Én is össze-vissza kerestem az elején, volt, hogy negyed órát is, aztán a védőnőm mutatott egy képet, hogy a fekvéstől függ, hol találjuk meg. Nekem pl.farfekvéses volt a babám eddig, és olyankor a köldök fölött kb.2 ujjnyira balra találtam meg, de azonnal, ahogy oda tettem a készüléket. Most már befordult, most pedig sokkal lejjebb találom meg a szívhangot.

Szóval nem mindegy, hol keressük.

Az én babám amúgy utálja, nem is hallgatom minden nap, mert nagyon zavarja, azonnal akkorákat rúg, hogy tudom, hogy kellemetlen neki, csak akkor szoktam, amikor kevesebbet mozog, de akkor is ahogy meghallom, már veszem is le.

Próbáld megkérdezni a védőnődet, az enyém adott is nekem egy ilyen rajzot, hol kell keresni a szívhangot, ha nem tud adni, szívesen beszkennelem, amit én kaptam és elküldöm.

2013. dec. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Nagyon hálás lennék, ha be tudnád nekem scannelni, mert az én védőnőm szabira ment, és csak januárban tudok hozzá elmenni emiatt. Köszönöm előre is!
2013. dec. 15. 14:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!