Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés nután mi a " módi "?...

Szülés nután mi a " módi "? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Hallottam olyat, hogy szülés után nem engednek bugyit húzni amíg bent van az anyuka, mert és bocsi a részletekért, de megnézik, hogy szülés után milyen állagú és mennyiségű a motyó ami kifolyik. Főleg olyan anyukára lennék kívácsi, aki Pécsett az Édesanyák uti klinikán szült.
2010. jan. 25. 09:38
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Igen, megnézik,de hidd el, hogy ott akkor az nem fog érdekelni! Nekem csak egy fél napig kellett úgy maradnom, aztán felöltözhettem, és utána már csak kérdezgették, hogy milyen a vérzés. Ne aggódj emiatt!
2010. jan. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen én Szegeden szültem már rég volt, de igaz, hogy nem lehet szülés után bugyi rajtunk. De mi amint levizitelt a főorvos azonnal visszahúztuk. Annyira kellemetlen volt, hiszen azt a kórház által adott már nem is tudom vattadarabot nem is tudtuk volna biztonságosan megtartani. Nekem ennyi a tapasztalatom.
2010. jan. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat!
2010. jan. 25. 09:48
 4/8 anonim ***** válasza:
53%

Pécsen szültem 1 éve. Elvileg ne vegyél bugyit (ezt kérik, néha a bunkób nővérek követelik), én gyakorlatilag bugyiban voltam és vizit előtt 10 perccel levettem. Sose nézték meg...

Szóval erről ennyit.

Ha lesz gátmetszésed, akkor jobb, ha szabad levegőn van elvileg, de többet ér annál, ha rendszeresen fújod aloe First-tel és Bioptron lámpázod. Akkor sitty-sutty begyógyul, még ha bugyiban vagy is, betéttel.

2010. jan. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! SZerintem ha meglesz a várva várt pici, nem fog érdekelni a néhány órán át bugyi nélkül fekvés... a legkisebb dolog lesz a világon! Szerintem tartsd be, amit kérnek tőled, az ott töltött idő pedig zsipsz -zsupsz eltelik! Boldog babavárást és könnyű szülést kívánok neked!
2010. jan. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk sem szabadna én mégis mindig viseltem. Hülyeségnek tartom, hogy nem engedik fölvenni. Anélkül nagyon kényelmetlen, állandóan arra figyel valaki, hogy nehogy kimenjen mellette a cucc. Én is mindig vizit előtt magamra kaptam, de volt, hogy nem volt rá időm és nem szóltak semmit. Én nem hinném, hogy az az egyfalat bugyi annyira akadályozná a gyógyulást (lényeg hogy legyen pamut).
2010. jan. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én decemberben szültem Szegeden és rögtön szülés után, amíg a megfigyelőben vagy, addig nem lehet rajtad bugyi, de utána, amikor már átkerülsz a gyermekágyas osztályra, ott nyugodtan, nálunk mindenki bugyiban volt és sosem szóltak érte vizitnél. Sőt nem is kérdezték, nem is nézték a vérzést, csak a hasunkat nyomkodták meg, hogy megnézzék mennyire húzódott vissza a méh. Az utolsó napon volt egy bekuksizás, diszkréten a kezelőben. Szóval semmi kínos nem volt, nem kell izgulni. Legalábbis Szegeden így volt.
2010. jan. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)
2010. jan. 26. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!