Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után, hogy alakult a...

Szülés után, hogy alakult a menstruáciotok? Részletek lenn!

Figyelt kérdés
Nekem szülés előtt nagyon pontos volt és 28 napos. Most meg össze vissza jön meg. Van hogy 30-32 napra van hogy 28-ra. És tovább is tart mindig.Régen csak 5-6 napos volt, most meg jó ha csak 7-8 nap. Jó persze nem görcsölök, meg kevesebb is, csak egy 1-2 nap erős! Augusztusban megyünk nyaralni, le is foglaltuk már a helyet. Akkor kiszámoltam hogy pont nem leszek beteg, de most ha megint késik 3-4 napot akkor az leszek még. Szóval ki vagyok akadva!
2010. jún. 28. 21:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
sajnos legtöbbünknél ez így van szülés után! össze-vissza, van, hogy kimarad 1-2 hónapig is. ezt utálom benne, nem tudhatom, mikor számíthatok rá!! és nincs különösebb előjel sem. tovább tart és erősebb. mikor a dokinál érdeklődtem erről, csak mosolygott...
2010. jún. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

ja, és én is ki vagyok akadva!! le kellett mondanom a tangabugyikról és állandósítottam egy tisztasági betétet a bugyimba..... mert sajna már ért meglepetés és kellemetlen helyzetbe kerültem..

nagyon ciki!

2010. jún. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
én márciusban szülteem,megjött május 10.-én,több mint két hétig megvolt,és azóta is csak várom a következőt.....
2010. jún. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Látom nem vagyok egyedül. Olvasgattam a neten és sokan azt írták hogy szülés után nekik sokkal jobb. Hát irigylem őket! Csak bizakodni tudok hogy szerencsém lesz és nyaralásra elmúlik. Ha nem akkor ez van!Majd járkálhatok 10 percenként a mosdóba!
2010. jún. 29. 15:05
 5/12 anonim ***** válasza:
Egyet nem írtál, hogy szoptatsz-e még. Az ugyanis nagymértékben befolyásoló tényező lehet.
2010. jún. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én szülés után Forever Propolist (nem hormon) szedtem, most katonásabban menstruálok (28 napra), mint régen.
2010. jún. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem előtte volt rendszertelen és a szülés után beállt!
2010. jún. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Tudom hogy a szoptatás befolyásolja, de már nem szoptatok régóta! (sajnos)
2010. jún. 30. 16:17
 9/12 A kérdező kommentje:
12:53-as! Hol lehet ilyen tablettát venni?
2010. jún. 30. 16:20
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem 2 évvel szülés után is össze-vissza van, pedig nem szoptatok. PCO-m van, előtte is évente 8 menzeszem volt. De a nővérem menzesze szoptatás alatt nem akart beállni, csak amikor Zsanett baba 8 hónapos lett.


Ajánlani szokták a hormonspirált, amitől el is múlik a vérzés, de annyira idegentest-érzésem van tőle (mármint a gondolatától) meg nem tudom, akarsz-e másikat a közeljövőben, de ezt szokták ajánlani. A szoptatás alatt szedhető fogamzásgátlók meg szintén össze-vissza vérezgetést okoznak. Sajnos nem tudok segíteni. :(

2010. júl. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!