Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A ciklusom szerint 7+1 hetesen...

A ciklusom szerint 7+1 hetesen voltam orvosnál, de az orvos megállapitotta h ultragang, és méret alapján még csak 6+4, mert csak 6, 02 mm volt az embrio. Ez nagy baj?

Figyelt kérdés

Biztos h középidőben fogant, mert akkoriban nem tudtunk sokszor együtt lenni,mert a párom máshol dolgozott. A doki szerint menjek vissza 2 hét mulva, és ha még akkor is ver a szive akkor kapok kiskönyvet, ill. vesznek vért, mert most még nagyon kicsi. Szerintetek ez nagyon nagy lemaradás? Behozhatja ezt? Vagy esélyes h elmegy? Nagyon félek? Mivel tudnék segiteni h fejlödjön jobban? Pl. Milyen táplálékkal? Itt van az ultrahangképem:

[link]

Ja egyébként Németországban vagyunk



2014. okt. 24. 18:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia.menszesz szerint nekem is idosebb a terhessegem mint baba meret szerint. Nekem 8,7mmre irtak 6het 6napos magzatot

Kozben menszesz szerint mar 9.hetbe leptem

Es a vedono azt mondta hogy ez most nem problema meg.mert van h nagyobb az embrio van hogy kissebb.lehet hirtelen fog centiket nolni. De sztem szedj elevitet :)

2014. okt. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ugyan nem Elevitet, de másféle terhesvitamint szedek. Ezek szerint az enyém tényleg nagyon kicsi még 6 hetesen alig 6 mm :(
2014. okt. 24. 20:45
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez 4 nap lemaradás simán belefér :)

Nekem az első 12 héten minden ultrahang szerint pontosan 11 nappal volt kisebb,emiatt pl 6 hetesen nem vert a szíve sem,csak 8 hetesen.

Emiatt a szülés időpontja is módosítva lett.De 4 nap az semmi.

2014. okt. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát meg azért van az a sok elszámolás is. mert kisebb/nagyobb a baba mérete. vagy hirtelen nő..
2014. okt. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát november 6-án megyek ujra, remélem h addigra nöl, és akkor meglesz a vérvétel és megkapom a terheskönyvet is
2014. okt. 24. 21:23
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem is le volt maradva, vagyis mensi szerint már 9 hetes lettem volna, de még mindig 7nek mondott az orvos, mert kisebb volt, de most már "behozta" a lemaradást. mert orvos csak nem akart megvizsgálni, mert hát annyi amennyit mondott múltkor, ahhoz számoljam.

de végül csak megvizsgált, és már belátta jó ötlet volt, mert 12 hetes vagyok már, ahogy a mensi szerint.


nyugi, neked is minden rendben lesz. :)

2014. okt. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló! én is így voltam ahogy te. Méret szerint 7 hetes,menszesz szerint 9. most elmentem orvoshoz,még mindig pici a magzat,de már rá irtak 12 hetest,de a "7 hetes" magzat óta csak 10 hetes lennék. akkor nem értem. hány mm a CRL neked így 12hetesen?
2014. okt. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

12 hetesen 59 mm

de rá 4 napra már 13 lettem, akkor meg 71 :)

2014. okt. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Menszi szerint 32 hetes vagyok uh szerint meg csak 28hetes 5 napos.. :( es nincs még beirva szulesi datum
2021. okt. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!