Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 napja van ám "kirugom a ház...

2 napja van ám "kirugom a ház oldalát"! Ez nem is baj, örülök hogy ennyira ficánkol! De most már az egész pocakom mozog ide-oda, öröm nézni! Ez nem jelenthet bajt ugye? Olyan buták vagyunk mi emberek tényleg semminek nem tudunk örülni! 36h km

Figyelt kérdés
Soha nem volt lusta baba,de ennyire...!?lehet érzi hogy jön a meleg,vagy hogy már nem sok és kint lesz?
2010. jan. 25. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
én ugy tudom hogy a szülés beindulása előtt kifejezetten nyugisak a babák. örülj neki h ilyen kis virgonc:) nekem a hasonlóan aktiv,majd épp hogy megmoccanok napok gyakran váltakoznak. ahogy nálunk, ugy a pocakban lévő babáknál is vannak aktivabb és punnyadtabb napok:) szerintem minden rendben van:)
2010. jan. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem mindkettővel igy volt az utolsó napig!
2010. jan. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem brutálisan kepesztett, főleg este 8-10 között, éjjel mindig abbahagyta. Most egy éves mult és valamiért este nagyon aktiv baba, össze-vissza rohangál, éjjrl viszont mindig is jó alvó vokt, ha nem fájt épp a foga. Érdemes figyelni, mikor csinálja, szerintem a szokás később is megmarad:)
2010. jan. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A fiam a szülés előtti 3.4.napon szétszedett, reggeltől estig, egy percet sem nyugodott, 1.2.napot elvolt, még élek mozgás, aztán a szülés napjám meg sem mozdult, csak az nsts tappancsoknak.
2010. jan. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!