Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mikortól "megenged...

Szerintetek mikortól "megengedett" a fürdés zuhany helyett?

Figyelt kérdés

14 hetes kismama vagyok, az előző babámat sajna 11 hetesen elveszitettem, igy veszélyeztetett vagyok most.

Az orvost elfelejtettem kérdezni, de ha ezzel a babával minden rendben van, nincs semmi panaszom mikor engedélyezhetek magamnak egy kis esti fürdőzést a zuhany helyett?Természetesen nem órákig és nem forró vizben, de nagyon hiányzik a kádban való elnyújtózás.

Előre is köszönöm a válaszokat!


2010. jan. 25. 13:07
 1/8 anonim ***** válasza:
hello, bár én nem vagyok veszályeztetett terhes ezért e te esetedben nem tudom hogy van. de nekem az orvosom azt mondta, h amig a méhszáj teljesen zárt, addig nyugodtan fürdőzhetek!ugyhogy ez nálam mindenapi kötelező programmá vált, a kádban olvasás kikapcsolódás:) természetesen nem tűzforró,de jó meleg vizben szoktam kb fél orát áztatni:)25km
2010. jan. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szerintem ha tul vagy a 12. heten mar lehet furodni.Sajnalom,hogy elvesztetted elozo babad. en mot vagyok 5 hetes es nagyon felek, hogy velemis hasonlo dolog tortenik. Ha nem nehez valaszolnod megkerdeznem Toled,hogy Nalad mi volt az oka a baba elvesztesenek.sok Munka?ez ugye ilyenkor eros verzessel jar?

Boldog babavarast kivanok!

2010. jan. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hát, nálam állítólag kromoszóma rendellenesség volt, vagy rosszul tapad.Ez titok maradt.

De te ne is gondolj ilyesmire, és ha megfogadsz egy tanácsot, ne is olvass ilyeneket, mert akkor csak azon fog járni az agyad.Nézz inkább uh-s képeket a neten, én is azt teszem a mai napig.Szép, egészséges kisbabát hordasz a szived alatt, és csak erre gondolj!!!

Boldog Babavárást mindannyiunknak!

2010. jan. 25. 13:26
 4/8 A kérdező kommentje:
Bocs, a második kérdésedre nem feleltem.Igen, vérzéssel jár.Itthon jelentkezett egyik este.Na de ennyit erről! :)
2010. jan. 25. 13:27
 5/8 anonim ***** válasza:
koszonom szepen valaszod, megfogadom a tanacsod.Boldog, oromteli babavarast kivanok!
2010. jan. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én is 11 hetesen vesztettem el az első babámat... (nem fejlődött)

most a másodikkal a 12hetes genetikai uh után már simán fürödtem, persze nem forró vízben, csak kellemesen melegben!

sztem ha zárt a méhszájad, akkor nyugodtan fürödhetsz!!:)

kellemes babavárást!

25 hetes km

2010. jan. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a segítséget!
2010. jan. 25. 13:43
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem az első terhességem elhalt 7-8 hetesen.

Most vagyok terhes a másodikkal. És kádban fürdök, fürödtem eddig is. Teljesen zárt a méhszájam. És imádom. A derékfájdalmamat is enyhiti. Azt mondta a szülésznőm is, hogy nyugodtan, csak ésszel. ne túl forró vizben.

32+3 hetes kismami

2010. jan. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!