Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fürdés/zuhany után sem múlik...

Fürdés/zuhany után sem múlik el a testszag? .

Figyelt kérdés

napjában kétszer zuhanyzom néha zuhany-fürdőt is csinálok.

használtam már: rengeteg féle tusfürdőt/sampont, antibakteriális szappant, vattán ecetet, citrom levet, különféle gyógyteákat fürdőben, hintőport, dezodorokat...


öltözködésben kényelmes, pamu ruhákat hordok, minden héten mosok magamra és tisztát veszek fel.


táplálkozásban otthoni ételek a domináns semmi gyorskaja meg hasonlók, sok folyadékot fogyasztók a méregtelenítés miatt.


olvastam hogy a testszag a testen lerakódott és elhalt baktériumokból árad.


néha úgy érzem mintha elmúlna de csak 1 max 2 órára utána ismét érzem magamon.


testalkatom vékony, hetente edzek, de rögtön utána zuhanyzok, a törülközőt is váltom 1-2 naponta


Tudnátok ajánlani még módszereket, orvosságot vagy valami praktikát, mert már kezdek ezzel..


kérem csak értelmes és segítőkész emberek válaszoljanak! köszönööm a megértést.



2011. okt. 30. 20:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
patikában vegyél izzadásgátlót, ne boltba.
2011. okt. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
ja, hogy nem izzadtság. akkor menj el bőrgyógyászhoz szerintem.
2011. okt. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%

A testszag egy ember természetes velejárója, azt mesterségesen elnyomni nem lehet és hozzáteszem nem is kell. Mindenki testének van egy jellegzetes szaga, ami kifejezetten kellemes is tud lenni az ellenkező nem számára. Természetesen ez a megfelelően betartott higiéniára értendő.


Tehát a válasz a leírásod után az, hogy semmi, ugyanis mindent elkövetsz, hogy ápolt légy, sőt, kicsit lassítanod kellene, nehogy túlzásba vidd, az általad említett szerek egy része káros is a bőrödnek.


Egyéni megjegyzés: én eddig minden partnerem testének illatába ugyan úgy szerelmes lettem mint magába az emberbe. Kifejezetten taszít és idegesít ha valaki el akarja takarni azt a bizonyos illatot.

2011. okt. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

ha bemegyek egy terembe azt mondják nyissanak ablakot!


azért ez már nem épp normális...

2011. okt. 30. 21:03
 5/10 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben látogass meg egy bőrgyógyászt, de lehet, hogy semmit nem tud majd tenni. Egyes embereknek erősebb a testszaguk. Lány vagy fiú vagy?
2011. okt. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
18F
2011. okt. 30. 21:08
 7/10 anonim ***** válasza:
Patikában Solutio Antisudorica(folyadék), Sparsorium Antisudorica(hintőpor). Párszáz forintba kerül. És csináltass hormonvizsgálatot, még szorongás okozhat azon kívül kóros izzadást.
2011. okt. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
tudod mitől szoronghatok? a szüleim idősek és nekem kellene besegíteni anyagilag, de nem tudok állást találni így... erre jön a lehetőség h szorongás miatt akkor ez egy r*hadt ördögi kör.
2011. okt. 30. 21:19
 9/10 A kérdező kommentje:

azért köszönöm a válaszokat!


utolsó próba aztán nem tudom mit csinálok...

2011. okt. 30. 21:19
 10/10 anonim ***** válasza:
Pedig a leírás alapján abszolút igényes vagy...
2011. dec. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!