Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30-31 hetes kismamák nektek,...

30-31 hetes kismamák nektek, hogy mozog a babátok? Rúgdos vagy inkább nyomja ki magát?

Figyelt kérdés
Én a 31. héten járok. Rugdos is a baba, de rengetegszer nyomja neki magát a hasfalamnak. Nem csak kis részen, hanem sokszor szinte az egész hasamnak, és ez nagyon tud fájni. Nektek is van ilyen?
2014. okt. 26. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen van, de csak kizarolag mikor fekszek. Fajni nem faj, de az igaz, hogy eleg kellemetlen tud lenni.:) Ha mozgok vagy ulok akkor csak rugdolozik...:)
2014. okt. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
En is 31 hetes vagyok az elmaradt.:)
2014. okt. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem is inkább nyomkodja a kis fenekét,meg éppen mit. Most poziciót váltott és csücsül..nekem akkor nyomkodja magát nagyonmikor ülök. Most is azt csinálja :))

viszont tegnap óta magához képest elég keveset mozog. Néha azért simogatom egyszer,kétszer,hogy mizu mert most csinál olyat,hogy 3-4óráig semmi. Tudom normális,csak ő általában félóránként helyezkedik egyet és egész éjszaka alszik :)

31+3hkm

2014. okt. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem inkább lépeget, nyomogat, taperol :) sokszor húzogatja a térdét-lábát-kezét jobbra balra. Rugdosni is szokott, de azt inkább csak ha fekszem. Ma reggel szórakozott azzal, hogy nagyon kinyomta magát, de aztán vissza is fordult a kedvenc pózba, ami nem tudom pontosan mi, de valahogy félig befelé van fordulva, úgy nem mozog annyira extrémen :D
2014. okt. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Margit84 ***** válasza:
Én ma vagyok 30 hetes. Nem rugdos annyit már mint korábban, de ma hajnal óta egyfolytában mocorog, helyezkedik. Szinte megállás nélkül. Már kezd kellemetlen lenni. Nálam is inkább kifeszíti magát.
2014. okt. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!