Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35-36 hetes kismamák, hogy...

35-36 hetes kismamák, hogy vagytok? Mekkora a babátok? Féltek a szüléstől? Vagy hogy gond lesz?

Figyelt kérdés
2014. aug. 6. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:

35+4 vagyok a harmadikkal. Az elmúlt héten kezdtem "terhes" lenni úgy igazán, egyre fáradékonyabb vagyok, nehezebb rávenni magam a munkára, bár nem panaszkodom, mert pici a hasam és nagyjából elvégzek mindent a gyerekek, a ház, a kert és az állatok körül. A babámat a 32. heti UH.-on normál méretűnek mondta a doki, jövő csütörtökön megyek legközelebb. Nem félek a szüléstől egyáltalán, az első kettő is könnyű volt (igaz, borzasztó hosszú vajúdással), úgyhogy most is sima szülésre számítok.


Te, Kérdező, gondolom első babádat várod, igaz?

2014. aug. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
első válaszolótól megkérdezhetem, hogy milyen értelemben volt könnyű ha borzasztó hosszú vajúdás volt? a kitolás része? vagy van még valami amiről nem tudok:)? 21hkm
2014. aug. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az elsővel 14, a másodikkal 38 órát vajúdtam. Az elsőnél 2 db 20-, majd 2 db 10-perces görcs után végig 5 percesekkel telt az éjszaka. A másodiknál az első 24 órában szépen fokozatosan rövidültek az időközök, 10-9-8-7 percesekre, majd a második éjszakát ott is 5 percesekkel töltöttem. Amikor viszont végre a "finishbe" értünk, gyors és könnyű volt minden, azaz kb 1-1,5 óra volt a húzós (azaz sűrű, erős fájásokkal), de a kitolási szakasz mindkétszer gyors volt (2-3 fájás) és könnyű, gátam sem sérült. A másodiknál gyakorlatilag nyomnom sem kellett, csak megtartani a lányt fájásszünetben, ment ő maga előre szépen, és mint a rakéta, érkezett. :)
2014. aug. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!