Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27-28 evesen elso baba? Mit...

27-28 evesen elso baba? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kivancsi mi a tobbseg velemenye! Meg csak tervezzuk a babat. Most 26 vagyok, a ferjem 31 es tolem mar johetne is, de meg sporolnunk kell egy evet, hogy biztos alapok legyenek. Szerintetek manapsag ez az eletkor idealis vagy keson van, vagy koran? Anyum szerint mar el is kestem ,de az anyosom szerint meg boven raerunk. Persze sok korulmenytol fugg mikor idealis es mikor nem, de azert a velemenyek erdekelnenek. Most nagyon ramjott, hogy szeretnek mar babat, de az eszem tudja, hogy kell a biztos hatter, ugyhogy kibirom az az egy evet.... valahogy.....
2014. okt. 27. 16:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
71%

nekem azt mondta az orvosom "még épp időben". igaza is van, főleg ha kis tesó is lesz.

Nem akartam unokát szülni magamnak. De nem akartam egy masfel szobas lakasba se szulni. most 28 vagyok, a babám 3 hónapos.

2014. okt. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Gratula a babahoz! Koszi a valaszod!
2014. okt. 27. 16:37
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Genetikailag a legideálisabb kor a 20-30 közötti évek.

30 fölött, vagy 40 fölött már nehezebb teherbe esni, és több a terhességi kockázat, vagy a beteg baba esélye is,

2014. okt. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
78%
Ha megvannak a megfelelő körülmények, és mindketten vágytok rá, akkor fölösleges tovább várni szerintem. :)
2014. okt. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Én is betöltöm a 28-at mire szülök.Nekem senki sem mondta,hogy korai vagy épp késő lenne.Így jött össze.Már akartuk két éve is,de ő most akart jönni.
2014. okt. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
én is várni akartam egy évet még pont egy évet... mindig mondtam a páromnak hogy még nem lehet pont azért amiért ti is vártok még vele, de igazából már annyira vágytam rá én is hogy mindig gondoltam rá álmodtam vele már meg voltam vele kattanva annyira hogy a legnagyobb meglepetésünkre fogamzásgátló mellett estem teherbe!! már igazából bánom hogy eddig is vártam vele. 34 hetesek vagyunk már :) de a 27-28 szerintem még nem vészes az még pont jó kór, ha ennyire be akarjátok tartani
2014. okt. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy elkésve! Sőt ha másodikat is szeretnétek, az is bőven bele fog férni. 26 éves vagyok, a férjem 28, saját ház,autó, biztos anyagi háttér, a kislányom most 4 hónapos, szóval szerintem nem lesz korai sem :)
2014. okt. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Hat igazabol nincs valasztasi lehetosegunk. Ki kell varnunk az 1 evet. Sajat hazat szeretnenk. El kell koltoznunk az anyosektol. Nem szeretnek oda szulni. Nincs veluk semmi bajom, de a massal egyutt lakas es a mas hazaban lakas az mindig idegorlo. Most kulfoldon sporolunk a hazra es mindenkeppen haza akarunk menni, igy most kell annyi penzt sporolni, amennyit csak tudunk. Itt kint nem tudnek babat vallalni, mert csaladnal lakunk es az o gyerekeikre vigyazok, ha jonne a baba el kellene koltoznunk es az albi miatt nem tudnank sporolni. Szoval ez a helyzet. Bar nem ez volt a kerdes :P !
2014. okt. 27. 16:45
 9/24 A kérdező kommentje:
6-os te hany eves vagy?
2014. okt. 27. 16:47
 10/24 A kérdező kommentje:
... jah es jonne a kisteso is ra egy-ket evre. Kettot szeretnenk. Vagy ha majd a ferjem belemegy akkor harmat. :P
2014. okt. 27. 16:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!