Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Zalaegerszegen a Dr. Horváth...

Zalaegerszegen a Dr. Horváth Tihamérnál mennyibe kerül a terhes UH (nem a 4D-s érdekel)? Rendelési idő?

Figyelt kérdés
2014. okt. 27. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy barátnőm nála szült 3 éve,minden egyes alkalommal egy 10-est hagyott ott neki.
2014. okt. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nála szültem 15 hónapja, és hozzá jártam a 4. héttől magánrendelésre! Magánrendelése 20-25 perces nagyon alapos 7.000Ft-ba kerül. Ultrahangért külön sosem kellett fizetnem, sőt egyszer még 4D-be is meg ultrahangozott ingyen, csak a képért kellett fizetnem 1.000Ft-ot.


Tehát az ultrahang ingyenes! Sosem kért pénzt érte és nem 2 perc alatt zavarta le, mint a többi, például a 12.heti ultrahangom 45 perces volt, nagyon alaposan átnézte a babám, és nem azért mert bármi gond lett volna, hanem egyszerűen alapos orvos! Ajánlom!

2014. okt. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is úgy láttam a rendelőjén kiírva, hogy 7 ezer ft a terhesgondozás, de nekem minden ismerősömnek ilyen-olyan okok miatt két hetente kellett járnia, így már havi 14 ezer lett. Arra már nem emlékszem, hogy sima uh-ra mennyi volt kiírva, 4d-sre 15 ezer volt kiírva, azt tudom. A legegyszerűbb, ha bemész a magánrendelőjükbe, és megnézed, mert ki van írva az ajtóra, és nincs se portaszolgálat se semmi hasonló.
2014. okt. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszi a válaszokat, én csak UH-t szeretnék csináltatni, mert a kórházira csak pár hét múlva fogok eljutni.Volt egy elhalt terhességem, más lesz az orvosom, de nála nincs UH a magánon. A 6. héten érdemes már menni, vagy várjak a 7-ik?
2014. okt. 27. 20:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól, hogy a dokidnak nincs uh-ja és nem uh-zik a kórházban, még lehet, hogy csinál uh-t. Én dokim is csinált uh-kat a 12. hét előtt, egyrészt megállapítani a tehetséget, hogy jó helyen van-e, fejlődik-e. Dokid nem csinál ilyet? Nekem a kórházban csinálta ezeket, és a második ilyenen, nyolcadik héten adott leletet a terhessegrol, foglalt időpontot a 12. heti uh-ra.
2014. okt. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez esetben ha nem ő lesz az orvos akkor 5.000Ft-ot fizess neki az ultrahangért, ha nincs megfogadva. Én annyit adtam neki a második babánál mikor már 20 hetes voltam és még mindig nem tudták megmondani a nemét a babámnak, igaz jó egy órába telt neki is mire sikerült megmozdítania a babámat, hogy meglássa, hogy leányzó lakik odabent, de viszont a 4.terhességemnél megfogadtam és már a 12.heti ultrahangon 100%-ra megmondta, hogy kisfiú lakik bent adott is egy gyönyörű félre nem érthető képet! :)


Az előző hármat én is olyan orvosnál szültem aki nem ultrahangozhat!

2014. okt. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!