Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 9. heti hasi ultrahangon...

A 9. heti hasi ultrahangon nem talált semmit az orvos, még a méhemet sem igazán, bélgázokra hivatkozott. Járt már más is így?

Figyelt kérdés
A 6. héten volt petezsák szikhólyaggal.. Szerettem volna végre látni a Picikémet és hallani a szívdobogását, de sajnos az ottani ultrahang-készülék csak hasit tud, és már 30 éves gép. :( Pénteken megyek hüvelyire, remélem minden rendben van ott bent!
2014. okt. 28. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát adja vissza az orvos a diplomáját, ha még a méhedet sem találta meg.

Nekem egész terhesség alatt nem csinált hüvelyit mégis mindent láttunk.

2014. okt. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nyilván tudja, hogy hol kell keresnie, nem hiszem, hogy az ő szaktudását kell elsősorban kétségbe vonni.
2014. okt. 28. 13:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem vonta kètségbe a szaktudását az orvosnak az első vàlaszoló. De hát ha a méhedet sem látja,találja az kicsit elgondolkodtató. Nem írtad esetleg félre? Ha a méhedet nem találja ott gondok vannak...m
2014. okt. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért a méhed csak meg volt valahol....

Bocsi a kérdésért, de van túlsúlyod? Nekem van egy kis úszógumim ezért a 12. heti ultrahangon az orvosnak hüvelyen át is meg kellett néznie mert úgy feküdt a baba hogy nem látta rendesen a hasamon át a méreteit. Bár azért a méhem meg volt :)

2014. okt. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Na, akkor még egyszer. Nem azt írtam, hogy nem találta, hanem azt, hogy nem teljesen volt kivehető, egyrészt a gép kora miatt, másrészt a gázos belek elhelyezkedése miatt sem. És pont arra lettem volna kíváncsi, hogy vajon biztosan ez lehet-e a két ok, vagy lehet más is. Pl. a túlsúly is egy jó magyarázatnak tűnhet, hiszen van rajtam felesleg. Ezt én személy szerint csak azért vetettem el magamban, mert 6 hetesen viszont szépen látszott a petezsák. Laikusként még én is szépen ki tudtam venni.

A doki ennyit mondott: nem a terhességet nem látja, hanem még a méhemet sem igazán, azt pedig biztos nem hagyhattam el út közben... :) Ezzel nyugtatott, és hogy minden rendben van tapintás alapján, csak a gép ősrégi már, hüvelyi vége nincs, és sajnos az akkori állapotomban nem látott szinte semmit. De persze péntekre berendelt a másik rendelőjébe, ott van hüvelyi uh-ja.

Kérlek Titeket, ne akadjunk már le a méhemnél! :) Csak az érdekelne, hogy volt-e már másnak is sikertelen hasonló okokból kifolyólag a hasi ultrahangja ilyen korban.

2014. okt. 28. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!