Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetesen másnak is sokat...

30 hetesen másnak is sokat mozgolódik, mozgolódott a babája? Hányadik hétig volt ilyen aktív?

Figyelt kérdés

2014. okt. 28. 19:49
 1/7 anonim válasza:

Ez én babym az utolsó napokig nagyon aktiv volt. Erőseket ütött és rúgott, mig a 41. hét első napján végre megszületett :)

További kellemes babavárást és sok boldogségot a családnak:


11 hetes fiúcska anyukája

2014. okt. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az en babam is elejetol fogva sokat mozgolodott,sot a terhessegem vegefele meg tobbet.En ezt annak tudtam be hogy nagy volt a baba es en meg sovany.Vagyis nemsokat hiztam csak a pocakom nott.Ezert ereztem jobban a mozgasokat.De lehethogy tevedek.3900 grammal szuletett,a vegefele mar nemvolt sok helye szegenykemnek.Most lesz 1 eves a kisfiam :)En is bokdog babavarast kivanok:D
2014. okt. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a jó kívánságokat.Eddig azon aggódtam,hogy kevesett mozgott és a mai nap nagyon aktív a drágám és szinte egész nap érzem,aminek nagyon örülök!😄 Csak kiváncsi voltam,hogy normális e és hogy most már mindig ilyen gyakran fogom érezni az én kis drágámat.Engem ez nagyon megnyugtat!!!
2014. okt. 28. 20:05
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia :-)

30 hetesen az én babám is nagyon aktív volt. Sőt, az utolsó hetekben "kirúgta a ház oldalát" :-)

38 hetesen szültem, akkor "nyugodott le". Vasárnaptól éreztem azt, hogy kevésbé aktív, szinte rápihen a szülésre/születésre, és vasárnap megszületett.

Boldog babavárást, és majd könnyű szülést kívánok

8 hónapos kislány anyukája

2014. okt. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Nem vasárnap, hanem szerdán született. Bocsi elírtam
2014. okt. 29. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 28.héttől kezdve lett igen aktív:) Most 33 hetes vagyok és azt sem tudom mikor alszik a kicsi:) Sztem akkor amikor én is:) Folyton "teszi-veszi" odabent magát:) Azt nem tudom meddig lesz ilyen aktív:)

2014. okt. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is mindig csinál valamit :)

32hkm

2014. okt. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!