Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Augusztus 17én volt utoljára...

Augusztus 17én volt utoljára menzeszem, szeptemberbe csinaltam tesztet és pozitív lett. Akkor hány hetes vagyok?

Figyelt kérdés

Voltam kb.rá 2hétre ultrahangon ott azt mondták hogy 6hetes vagyok,rá 2hétre mentem nőgyógyászhoz ott is azt mondták 6hetes vagyok

nem nagyon értem



2014. okt. 29. 11:58
 1/7 anonim ***** válasza:
28 napos ciklussal számolva 10 hetes terhes vagy.
2014. okt. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha jól számolom akkor menzesz szerint már 10 hetes vagy.
2014. okt. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. okt. 29. 12:08
 4/7 anonim ***** válasza:

A heteket döntő többségben az utolsó menstruáció első napjától kell számolni. Szóval ha utoljára aug.17-én jött meg, akkor elvileg 10 hetes terhes vagy...de akkor már dokinál is kellett járnod, gondolom ő elmondta ezt + megnézte a magzatot, aminek a méretéből tud a hetekre vonatkoztatni. :)


De pl. nekem sosem volt pontos a ciklusom, nálam a peteérés nem a 14., hanem a 21. napon történt. Ezért bár az első mondatomban leírtak alapján 17. héten vagyok, valójában csak a 16.-on, mivel 1 héttel később volt a peteérésem. Ezzel a dokim is egyetért, hiszen a baba mérete is 16 hetesnek felel meg.

2014. okt. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én aug 18-án menstruáltam utoljára. Hétfőn töltöttem a 10. hetet. Ugyhogy te is annyi vagy :-)
2014. okt. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Május 24-re vagy kiírva, és 10 hét 4 napos vagy ma (30-án). Vasárnap töltöd a 11.hetet.
2014. okt. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

De reg volt mar ez a kerdes :D

Azota mar ebben a honapban tolti a negyhonapot az en draga "nagy"fiam :)))

2015. szept. 4. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!