Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap megcsináltam a terhessé...

Tegnap megcsináltam a terhességi tesztet ami pozitív lett. De csak november 17-ére kaptam nőgyógyászati vizsgálatra időpontot a kórházba hogy tényleg terhes e lettem. Nem késő? Ajánlana valaki egy jó és olcsó orvost Szombathelyen első baba?

Figyelt kérdés
2014. okt. 21. 15:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Mikor volt meg utoljára? HA mostánában kellett volna megjönnie, akkor az ha jól számolom olyan 8 hetes korodban lesz. Az nem késő, bár én nem bírnék addig várni:)
2014. okt. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem késő.. hidd el járhatsz még eleget vizsgálatokra :) max akkor menj majd el előbb magándokihoz, ha elkezdenél vérezni... de ha semmi gond nincs és nem lesz, akkor bőven elég akkor menned.. nem maradsz le semmiről! :) esetleg a védőnőhöz menj el, hogy legyen kiskönyved, és vele is meg tudsz sok mindent beszélni :)
2014. okt. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem késő. Én a Koppány Csabához jártam, meg voltam elégedve vele, pedig nem magándokim volt. Barátnőm a Varga Kornélhoz jár, ő is jo kis doki. Szülés a Leventénél történt 2x, ő is normális, csak sajnos mániája kinyomni az ember lányábol a gyereket. Szültem a Barabásnál is, na ő maga a tökély de sajnos már elment az országból. Ha kérdésed van írj bátran. Gratulálok :)
2014. okt. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hogy menjen el szegény védőnőhöz? :D oda vinni kell az orvosi leletet, csak arra ad ki kiskönyvet. Amúgy szerintem nem késő :)
2014. okt. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha nincs panaszod és 8 hetes leszel csak kb. akkor még bőven jó és a korát is pontosítani tudják még, ahhoz igazítják a vizsgálatokat majd.

Ha van panaszod, mehetsz szerintem időpont nélkül is - erős görcsölés, vérzés stb.

Orvost nem tudok ajánlani, Budapesten lakunk, de én annak a magánrendelésére jártam ki 20hetes kortól, aki normálisan bánt velem OEP-en és a szülésre is őt kértem meg végül.

2014. okt. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4-es ez érdekes, mert egy ismerősömnek pont azt mondták, hogy menjen el először védőnőhöz, hogy legyen kiskönyve és csak utána ment orvoshoz... ezek szerint orvosa-védőnője-faluja válogatja...
2014. okt. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én magándokihoz járok, ahogy pozitív lett a tesztem kértem időpontot és adtak is egy hét múlva mentem és a doki megerősitett, hogy terhes vagyok de mivel még nem volt szívhang két hét múlva mentem újra és akkor már volt szívhang is :) szerintem nem leszel elkésve de én örültem, hogy 5 hetesen is látott orvos :)
2014. okt. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Énis mihelyst pozitiv lett a teszt kértem időpontot. akkor amikor mentem voltam 6 hetes, és már volt szivhangja is.

Amugy Dr Csordás Krisztina. én nála voltam,kedves, teljes körűvizsgálat kenetvétellel és szeirntem nem drága

2021. szept. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!